Kuaförden Sonra Saçlarınızı Çöpe Atmayın! En az 1000 Lira

Kuaförden Sonra Saçlarınızı Çöpe Atmayın! En az 1000 Lira

Belkide ilk kez duyacağınız bir bilgi. Saçlarınızın para ettiğini, özellikle de yumuşak ve uzun saçların çok daha fazla para ettiğini biliyor muydunuz? Saçlarınıza bu yaşınıza kadar iyi bir şekilde baktınız, üstelik yetmedi türlü türlü şampuanlar aldınız en gerekli özeni gösterdiniz fakat artık saçlarınızı kesmek mi istiyorsunuz?

Saçlarınız Değerli

Saçlarınız gerçekten çok değerli, zira bir çok insan saçının yavaş uzamasından, ya da hiç uzamamasından şikayet etmektedir. Bu insanlar eğer ki maddi durumu iyiyse kuaförlere gidip ” kaynak saç ” yaptırmak istiyorlar. Bunları en çok da ünlülerin yaptığına tanık oluyoruz. Özellikle gelişen teknoloji ile birlikte çok kolay bir şekilde kaynak saç yapılabiliyorken insanlar da kuaförde belki de çöpe atacakları saçlarını satarak bundan para kazanıyorlar.

Üstelik kazandığınız para ile evinize yardımcı oluyor, aynı zaman da bugune kadar ödediğiniz o şampuanlar, duş jelleri, saç bakım kremleri gibi giderlerin de paralarını çıkartmış oluyorsunuz… Böylece hem kendiniz için hem de bir başkası için yararlı olabilecek bir sonuca çıkmış oluyoruz.

Peki nasıl saçımızı satacağız?

Öncelikle satma konusunda kesin karar vermeniz gerekmektedir. Şuna da çok tanık oluyoruz, ” saçlarımı keseceğim”, fakat kuaförde saçlarınızı o şekilde görünce bir çok kadın gibi belki de sizde vazgeçebilirsiniz. Bu yüzden öz güveninizi ve moralinizi tamamen o konuya odaklamış olmanız da olası bir sebeptir. Her şeye karar verdikten sonra kuaförden hangi saç stillerine, hangi renklere, hangi doğallıklara, hangi uzunluklara ne kadar ödediğini soruyorsunuz.

Bu konuda elimize geçen bilgilere göre ( her yerde kesin olacak diye bir şey yok. ) eğer gerçekten doğal ve çok yumuşak bir saçlara sahipseniz 45-50 cm ve üzerine 750 TL ile 1500 TL arası değişen bir ücret verebiliyorlar. 35-40 cm arası güzel ve doğal saçlar için ise 500 TL ve 750 TL arası ücret ödeyebiliyorlar. Aynı şekilde 25 cm ve aşağısı aslında çok tutulmasa da yinede 100 – 200 – 300 TL gibi değişken rakamlara alıcı bulabilir.

Saçınızın doğal rengi, bugüne kadar nasıl kullanıldığı ve uzunluğu gibi faktörler en büyük etkenler olduğunu da unutmayın lütfen. Ve size tavsiyemiz sadece bir kuaföre değil de çevrenizde var olan tüm kuaförlere sorup bilgi almanızdır. Zira 2 – 3 kuaför dışında uçurum fiyat farkları da doğabiliyor. Her türlü durumu göz ardı etmeniz sizin yararınıza. Bu konu gibi evde ek gelir ilanları tarzında bilgiler almak istiyorsanız kategorimize göz atabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.