İstanbul Avcılar Ek Gelir İlanları

İstanbul Avcılar Ek Gelir İlanları

İstanbul Avcılar Ek Gelir İlanları

İstanbul’u gelişmiş ilçelerinden biri olan Avcılar ilçesi için sizlere yep yeni iş imkanları sunarak aile bütçeniz ve keseniz için ek gelir elde etmeniz ve sizin için en iyi en rahat ve en kolay iş imkanlarını sizlerle paylaşmak için yine ekgelirilanlari.com olarak sizlere birbirinden kolay iş imkanlarını en ince ayrıntısına kadar araştırarak sizlere sunmuş bulunmaktayız. Eğer sizde bu birbirinden farklı ama bir o kadar da kolay iş imkanlarından faydalanmak yada fikir edinmek istiyorsanız yazımızın devamında aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Keyifli okumalar..

İstanbul’un avcılar ilçesi diğer yakın semtlere göre diğerlerinden çok daha avantajlı bir konumda bulunmaktadır. Denizi havası ve merkeziyeti pek çok insanın uğrak yeri olarak orayı benimsemesinin yanında kalabalığında etkisi ile diğer semtlere göre çok daha fazla iş imkanı bulunan bir semttir. Peki ya bu durumu nasıl avantaj haline getirebilirim ?

Saksıda Çiçek Yetiştiriciliği

havası ve ikliminin her türden ürünü evinizin balkonunda yada bahçesinde rahatça yetiştirebilmenize oldukça müsait olması sizler için aslında büyük bir avantaj yaklaşık iki haftada filizlenecek minik saksıları adetini 20 liradan satarak çok büyük gelirler elde etmeniz mümkün üstelik tek yapmanız gereken saksıyı güneş gören bir köşeye koymak zaten kendi kendine büyüyecektir.

Çorap Satarak Ek Gelir Elde Edin

Merkezi yerlerin kaçınılmaz gerçeği insan kalabalığıdır. Siz de bu kalabalığı kendi iş fikriniz için uygun potansiyel ile birleştirip cep harçlığınızı belki de daha fazlasını kazanabilirsiniz. Üstelik bunun için işinizi bırakmanıza yada yeni bir dükkan açmanıza gerek yok hafta sonları boş bir günde sokağa ufak bir masa kurup aldığınız ufak tefek şeyleri satmanız oldukça kolay olacaktır. Üstelik sadece başında bekleyerek tatil günlerinizde yapabilirsiniz bu işi.

Evde Ütü Yaparak Ek gelir elde edin 

Bildiğiniz gibi her insan evinin temiz, düzenli olmasını ister fakat ev işi yapmak çok büyük eziyet olarak görülür. Sizde başkalarının ev işlerini örneğin ütülerini yaparak para kazanabilir kendi kitlenizi yarattıktan sonra da düzenli bir gelire sahip olabilirsiniz. bunun için tek yapmanız gereken elinize bir ütü alıp var olan işleri yapmaya başlamak olacaktır.

Yukarıda sizler için derlediğimiz iş fikirlerinden birini beğendiyseniz aşağıya hangisini istediğinizle ilgili ufak bir detay yazarak e posta adresinizle birlikte yorum yapabilirsiniz. Farklı iş fikirleri ile ilgilenmek isterseniz buraya tıklayarak sitemizde sizler için özenle seçtiğimiz diğer iş fikirlerinden size en uygun olanını seçebilir yeni bir iş fikri ile ek gelir elde edebilirsiniz.

Anahtar kelimeler ; İstanbul ek gelir ilanları, İstanbul Avcılar ek gelir ilanları, Ek gelir İlanları, Evde ek gelir ilanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.