Evden Yapılabilecek İşler – Bağcılar

Bağcılar nüfus bakımından Türkiye’nin en kalabalık ilçelerinden biridir. Aynı zamanda İstanbul’un 3. en yoğun nüfusa sahip ilçemizdir. Gerek coğrafi yapısı, gerekse aldığı göçlerle son zamanlarda popülaritesini üst seviyelere çıkaran Bağcılar tüm bu nedenlerden dolayı ek iş açısından çok fazla imkâna ve talebe sahip.

Evden Yapılabilecek İşler – Bağcılar

Kurdeleden Fiyonk Yapma İşi

Evden yapılacak işlerle gelir artırma modellerine en güzel örneklerden birisi, kurdele yapmak. Kurdele özel günler için anlam ifade eden ufak ama etkisi büyük bir aksesuardır ve butik özelliğini taşımaktadır. Düğün, kına, nişan gibi organizasyonların olmazsa olmaz parçasıdır.

Raptiye Paketleme İşi

Raptiyeler okullarda, terzilerde, ofislerde, eğitim merkezlerinde, derneklerde kısacası hayatımızın hemen hemen her yerinde sıklıkla kullandığımız bir masa başı araçtır. Fabrikasyon çıkışı kutusuz olunca genelde işverenler raptiyeleri büyük bir kutuda insanlara gönderir ve paketlenmesini ister. Evde 6-8 saatinizi ayırarak raptiyeleri paketleme işi yapabilirsiniz. Bu sayede aylık gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Çerez Poşetleyerek Gelir Sağlama

Üreticiden çuvallarla getirilen çerezlerin küçük küçük paketlenmesi işidir. Genellikle düğün, kına, nişan gibi organizasyonlarda tercih edilir.

Düğme Paketleme

Kol düğmeleri, mont düğmeleri, pantolon düğmeleri ve daha sayamayacağımız kadar alanda kullanılan düğmeler hayatımızdaki tüm aksesuar, giyim ve araçlarda kullanılabiliyor. Bu da düğme imalatının inanılmaz fazla boyutlarda olduğunu gösterir. Bu basılan ürünlerin ambalajlanması da farklı bir iş. Siz de bu paketleme işinin bir parçası olabilirsiniz.

Bunun gibi paketleme işleriyle ilgili bir diğer yazımıza buradan ulaşabilirsiniz: Evde Paketleme Yaparak 2500 TL Kazanabilirsiniz!

Bu işleri nasıl ve nereden bulacağım?

Buunlar gibi evden yapılabilen pek çok iş kolunda ek gelir elde etmek istiyorsanız Gigahand.com sitesine ücretsiz üye olabilir ve yapabildiklerinizle ilgili ilan verebilirsiniz. Ayrıca sizin gibi ek gelir elde etmek isteyenlerin verdiği ilanları da buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Evden yapılan ek iş ilanları hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere yorum bölümünden sorularınızı yazabilirsiniz. Bu sayede sizi yönlendirebiliriz.

48 yorum

  1. Merhaba..
    Evde ek iş aramaktayım. İlanınıza istinaden başvuruda bulunmak istiyorum. Dönüş sağlarsanız memnun olurum. İyi çalışmalar dilerim.

  2. Merhaba bagcilarda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum elim yatkindir yardımcı olursaniz sevinirim ihtiyacım vardır geri dönerseniz sevinirim

  3. Meraba.İsmim Pınar İstanbul Bağcılarda yaşıyorum 29 yaşındayım.Ek iş yapmaya ihtiyacım var.3 kişilik ekip halinde çalışacağız.Ürünleri istenilen zamanda yetiştirebilirim,elim yatkındır ve hızlıdır. Telefon nunaram 05318943884

  4. Merhaba Adım Berra Nur Perik İstanbul Bağcılarda Oturuyorum 22 Yaşındayım Kirada oturuyorum Evde Paketleme işi Yapmak İstiyorum Annem İle Birlikte Bu İşe İhtiyacım Var Yardımcı Olursanız Sevinirim Teşekkürler.

  5. Merhaba evde paketleme işi düşünüyorum bebeğim var o yüzden dışarıda çalışamıyorum iletişime geçmenizi bekliyorum teşekkürler..
    Bağcılar da ikamet ediyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.