Evde Dantel Örme İşi

Dikiş nakış Anadolu’da çok eski zamanlardan beri vardır. Ailemizde büyüklerimizi dantel işlerken, oya yaparken görmeyen yoktur. Bazılarımız çocuk yaşta, evde öğrendik yapmayı, bazılarımız sonradan merak ederek.

Kendi evimiz, çocuklarımız, çeyizimiz için yaptığımız bu el emeği göz nuru dantellerle para kazanmak da mümkün.

 

 

 

 

Evde Örgü Örerek Para Kazanma

Dantel gibi örgü ve makrame işleri ile de ek gelir elde edebilirsiniz. Bunların anlatıldığı yazılarımızı okumak için tıklayın:

Hanımlar Müjde! El Örgüsü ile Aylık 1500 TL Kazanın

Evde Anahtarlık Yapma İşi

 

Evde Dantel Örme İşi Gerçekten Kârlı!

Atölyeler kendi müşteri profiline göre size sipariş verirler, istenen tarihte hazır olmasını isterler. Siz de evinizde akşamları ailenizle otururken işlediğiniz dantellerle para kazanabilirsiniz.

Bu işi nasıl ve nereden bulacağım?

Bu ve bunun gibi evden yapılabilecek pek çok iş imkânı için Gigahand.com sitesine ücretsiz üye olabilir ve ilan verebilirsiniz. Ayrıca sizin gibi ek gelir elde etmek isteyenlerin verdiği ilanları da buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yorum bölümüne de adınızı soyadınızı, mail adresinizi ve çalışmak istediğiniz şehri yazarsanız yeni fikirler ve iş imkânları olduğunda sizinle iletişime geçebiliriz.

20 yorum

  1. merhaba ben 3 çocuk annesiyim elim örgü işine yatkındır battanıye yelek kese bere atkı vs hersey örebilirim bu işe ihtiyacım var geri dönerseniz çok memnun kalırım manisa/kırkagac oturuyorum

  2. İşten söz ediliyor, ama ben henüz kimseye ulaşamadım. Evde iş yapmak istiyorum. Paketleme ya da örgü olabilir. Kayseri’de oturuyorum. Öğretmenim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

  3. Ben evde yapılabilecek her türlü paketlemeyi yaparım zaten sabahtan akşama kadar evdeyim oğlum küçük olduğu için dışarıda çalışamıyorum eşim çalışıyor ama daha düğün borcumuz var acilen işe ihtiyacım var

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.