Evden Yapılabilecek İşler – Küçükçekmece

Küçükçekmece İstanbul’un en kalabalık ikinci ilçemizdir. Bu da aslında ek iş ilanlarının bu bölgede ne kadar fazla ve aktif olduğunun da bir göstergesi. Bu yazımızda Küçükçekmece evden yapılabilecek işler nelerdir, onlara bakacağız.

İplik Temizleme Ek İşi

İplik temizleme denilince aklınıza küçük olan dikiş ipleri gelmesin lütfen. Burada bahsini ettiğimiz iplikler tamamen büyük yün tarzı olan ipliklerdir. İşverenler genelde iplik temizleme işlerini kadınlara verirler, hem ellerinin daha yatkın olması, hem de daha kısa sürede daha çok yapmalarından ötürü. Sizler de evinizde iplik temizleme işi alarak kısa sürede güzel gelirler elde edebilirsiniz.

Lastik Toka Yapma İşi

Lastik tokalar her yaştan, her gruptan insanın kullandığı bir eşya. Bazen aksesuar bazen kolaylaştırıcı. Diğer aksesuarlara nazaran daha şık, daha küçük ve daha hesaplı olmasından ötürü inanılmaz yoğun ilgi görmektedirler.

Evde Yaprak Sarma Yaparak Para Kazanma

Yanlış okumadınız başlığı, gerçekten evde yaprak sarma yaparak para kazanmak mümkün. Yoğun çalışanlar ev yemeğine hasret kalıyor. Bazı şirketler de yemek için ek personel ve mutfak masrafı yerine evden yemek yapan kadınların pişirdiklerini tercih ediyorlar. Siz de onlar için yemek yapabilir ve böylece ek gelir elde edebilirsiniz.

Çanta Dikme

Çanta kadın, erkek, çocuk, yaşlı demeden herkesin ihtiyaçları doğrultusunda üretilmiş belki de en yararlı ihtiyaçlarımızdan birisidir. Aynı zamanda deri üretimi yapan ya da parçalarını üreten firmalar bu parçaları birleştirmeniz için ev hanımlara ek iş gönderebiliyorlar. Eğer dikiş konusunda tecrübeliyseniz bu işten güzel para kazanabilirsiniz.

 

Bu işi nasıl ve nereden bulacağım?

Küçükçekmece evden yapılabilecek işlere kısaca göz attık.  Bu ve bunun gibi evden yapılabilecek pek çok iş imkânı için Gigahand.com sitesine ücretsiz üye olabilir ve ilan verebilirsiniz. Ayrıca sizin gibi ek gelir elde etmek isteyenlerin verdiği ilanları da buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yorum bölümüne de adınızı soyadınızı, mail adresinizi ve çalışmak istediğiniz şehri yazarsanız yeni fikirler ve iş imkânları olduğunda sizinle iletişime geçebiliriz. Diğer iş fikirleri için ekgelirilanlari.com adresimizi incelemeyi ve aralıklarla takip etmeyi unutmayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.