Evde Pipet Paketleme

Evinizde yapabileceğiniz iş fikirleri oldukça fazla. Zor zamanlar geçiriyor ve ek gelire ihtiyaç duyuyorsanız yeni fikirler peşinde olmalısınız. Biz de buradan yeni iş fikirlerini paylaşıyor, fikir vermeye çalışıyoruz. Bu fikirlerin yanı sıra Gigahand.com’da kendinize en uygun kategoride ücretsiz ilan verebilir, iş olanaklarınızı ve kazancınızı artırabilirsiniz.

Kalıcı bir iş

Pipetler günümüzde her yerde, restoranlarda, kafelerde, yemekhanelerde, parklarda, evlerimizde, kısaca her yerde kullandığımız bir araç. Sınırsız sayıda üretim yapan fabrikalar var. Bu fabrikalar ürettikleri pipetlerin paketlenmesi için ekstra bir makine ve işçi alıp maliyeti yükseltmek istemeyebiliyor. Bunun yerine evden çalışarak ek gelir arayan insanlarla çalışmayı tercih ediyorlar.

Pipetin kullanım alanının çok olması onu kalıcı bir ürün yapıyor. Yani pipet üretimi kolay kolay bitmez. Günde 1000 civarında pipet paketleyerek ayda 750 ile 1000 TL arası gelir sağlayabilir, böylece istediğiniz gibi ek gelir elde edebilirsiniz.

Pipet paketleme gibi evde yapılabilecek farklı iş fikirlerine ihtiyacınız varsa sitemizin arama bölümünden ya da ana sayfadan diğer iş fikirlerine de göz atabilirsiniz.

 

Bu işi nasıl ve nereden bulacağım?

Bu ve bunun gibi evden yapabileceğiniz pek çok iş imkânı için Gigahand.com sitesine ücretsiz üye olabilir ve ilan verebilirsiniz. Ayrıca sizin gibi ek gelir elde etmek isteyenlerin verdiği ilanları da buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yorum bölümüne de adınızı soyadınızı, mail adresinizi ve çalışmak istediğiniz şehri yazarsanız yeni fikirler ve iş imkânları olduğunda sizinle iletişime geçebiliriz.

45 yorum

  1. Kayseri’de yaşıyorum.Eşimle beraber ekip yapmak için işinize talibim.Kredi borcumuzu ödemek istiyoruz, geri dönüşünüz için şimdiden teşekkürler.

  2. Merhabalar bursada oturuyorum ek ise ihtiyacim var paketleme isi yapabilirim cocugum var disarda calisamiyorum. Elim yakındır donus yaparsaniz sevinirim.bursa karacabeydeyim

  3. Merhabalar üniversite öğrencisiyim bu işe ihtiyacım var evde 3 kişiyiz bu işi hızlı bir şekilde yapabiliriz lütfen geri dönüş yapın

  4. Merhabalar esenyurta ikamet ediyorum ben evde çalışarak anneme destek olmak istiyorum bayadir da bu alanda iş aradim konu ile alakali yardımcı olmanizi rica ediyorum iyi günler. 0535 548 54 75

  5. Merhaba,ev hanımıyım.Maddi olarak ise ihtiyacım var ufak çocuğum olduğu için disarda calisamiyorum.Evde pipet paketleme işini yapmak isterim.Istanbul/Maltepe de ikamet ediyorum.

  6. Merhaba,ev hanımıyım.Maddi olarak ise ihtiyacım var ufak çocuğum olduğu için disarda calisamiyorum.Evde poşet katlama işini yapmak isterim.Istanbul/Maltepe de ikamet ediyorum.

  7. merhaba eşim ve ben getirisi yüksek montaj ve paketleme işleri yapmak istiyoruz el becerimiz oldukça iyidir. evimizde bu işleri yapabileceğimiz alanımızda mevcuttur. İhtiyacımız var geri dönüş lütfen Keçiören-Etlik-Ayvalı/ANKARA

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.