Ana Sayfa Evde Ek Gelir Pipet Paketleme İşi Evde Ek İş Fikirleri

Pipet Paketleme İşi Evde Ek İş Fikirleri

19
267
Pipet Paketleme İşi Evde Ek İş Fikirleri
Pipet Paketleme İşi Evde Ek İş Fikirleri

Eviniz de yapabileceğiniz iş fikirleri oldukça fazla. Zor zamanlar geçiriyorsanız ve ülkemizde ki kriz zamanlarında bi nebze olsun elinizi rahatlatmak ek gelir aramak istiyorsanız mutlaka bi iş fikri arıyor olmalısınız. Ekgelirilanlari.com olarak sizler için her gün güncellenen sitemiz de yep yeni iş fikirleri paylaşıyor aynı zaman da firmalar tarafından yayınlana iş ilanlarını yayınlıyoruz.

Pipet Paketlemek

Pipetler, günümüz de her yerde restorantlarda, kafelerde, yemekhanelerde, parklar da kısaca her yerde oldukça kullandığımız bi araç. Sınırsız sayıda üretim yapan fabrikalar var. Ve bu fabrikalar ürettikleri pipetler için aynı zaman da ekstra bi makine alıp paketleme yapmak istemiyebiliyorlar. Dolayısı ile çevrelerinde ek gelir arayan hanımlara yada beylere bu işi göndererek onlara belli ücretler karşılığın da bu işi yaptırabiliyorlar.

Sizler de eğer çevrenizde plastik üretim yapan firmalar varsa onlara gidip pipet paketleme işi olup olmadıklarını sorarak evinizde ek gelir üretebilirsiniz. Pipet oldukça fazla kullanım alanı ile geleceğimizde de her zaman olmaya devam edecek. Dolayısı ile bitecek bi sektör değil. Günde 1000 e yakın pipeti paketleyerek ayda 750 ile 1000 tl arası bi gelir sağlayarak sizde ek iş yapmış olabilirsiniz.

Pipet paketleme işinin yanı sıra daha farklı evde iş fikirleri ile ilgili konuları merak ediyorsanız sitemizin arama bölümünden yada anasayfasından diğer iş fikirlerine de göz atabilirsiniz. Bizlere gelecek iş ilanını sizlere ulaştırabilmemiz içinde yorum bölümüne ad soyad mail ve şehir yazarak sizlerle iletişime geçmemize olanak sağlayabilirsiniz.

19 Yorumlar

  1. merhaba eşim ve ben getirisi yüksek montaj ve paketleme işleri yapmak istiyoruz el becerimiz oldukça iyidir. evimizde bu işleri yapabileceğimiz alanımızda mevcuttur. İhtiyacımız var geri dönüş lütfen Keçiören-Etlik-Ayvalı/ANKARA

  2. Merhaba,ev hanımıyım.Maddi olarak ise ihtiyacım var ufak çocuğum olduğu için disarda calisamiyorum.Evde poşet katlama işini yapmak isterim.Istanbul/Maltepe de ikamet ediyorum.

  3. Merhaba,ev hanımıyım.Maddi olarak ise ihtiyacım var ufak çocuğum olduğu için disarda calisamiyorum.Evde pipet paketleme işini yapmak isterim.Istanbul/Maltepe de ikamet ediyorum.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi yazın.