Evden çalışmak isteyenler için harika bir yöntem (resimli anlatım)

Ek gelir elde etmek istiyorsunuz ama ne yapacağınızı mı bilmiyorsunuz? Ya da yapacağınız şey belli ama müşteri mi bulamıyorsunuz? Kendinizi göstermeye, boş zamanlarınızı paraya dönüştürmeye mi ihtiyacınız var? Evden çalışmak isteyenler için harika bir yöntem: Gigahand

Gigahand nedir?

Gigahand ilan verdiğiniz bir internet sitesi ve telefon uygulamasıdır. Yaptığınız işle ya da yeteneklerinizle ilgili bir ilan verirsiniz, o işi yapan birine ihtiyaç duyanlar da size ulaşır.

Gigahand’de nasıl ilan verilir ve bu ne işe yarar?

Bunu bir örnekle anlatalım. Mesela evden yemek yaparak para kazanmak istiyorsunuz. Temiz bir mutfağınız var, yemekleriniz de çok lezzetli oluyor. Diğer yanda sağlık çalışanı bir karı koca ve çocukları var. Çok yoğun çalıştıkları için yemek yapamıyorlar ve sağlıklı beslenemiyorlar. Bu senaryoda sizin onlara, onların da size ihtiyacı var. İşte Gigahand sizi bir araya getirecek.

1. Adım:  İlk yapmanız gereken Gigahand.com adresine girerek ya da Gigahand uygulamasını telefonunuza indirerek üye olmak. Çünkü ancak üyeler ilan verebilir.

1. adım (a)

 

1. adım (b)

 

2. Adım: Daha sonra, sağ üstteki “ilan ver” butonuna tıklayın.

2. adım

3. Adım: Açılan sayfada en solda kategoriler göreceksiniz. Bu kategorilerden önce “GIG Hizmet Verenler” kategorisini seçin. Hemen yanında yeni bir kutucuk açılacak, oradan da “Ev Hanımlarına Özel” kategorisini seçin. Seçtikten sonra açılan yeni kutucukta hizmet vermek istediğiniz kategoriyi seçip “devam” diyebilirsiniz. Mesela evden yemek yaparak para kazanmak istiyorsunuz diyelim…

 

 

Öyleyse “Mutfak İşleri” kategorisini seçmelisiniz.

 

Açılan formu doldurarak ilanınızı sorunsuz bir şekilde verebilirsiniz.

 

 

 

İlanınız onaylandıktan sonra Gigahand kullanıcıları ilanınızı görecek ve sizinle iletişime geçecek. Böylece siz aradığınız müşterilere kavuşacaksınız, müşteriler de aradıkları hizmete.

Konuyla ilgili tüm soru ve destek için 0850 840 53 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Ayrıca Ekgelirilanları.com adresinden de başka fikirler edinebilirsiniz.

5 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.