Evden Yapılabilecek İşler – Bahçelievler

Bahçelievler genel olarak gelir sahibi insanların yaşadığı bir ilçe olsa da her yerde ve her kesimden insanın ek gelir ihtiyacı vardır. Hatta elit semtlerde her şeyin etiket fiyatı daha fazla olduğu için bu hityaç buralarda da kendini gösterir. Bahçelievler’de evden yapılabilecek işler bu yazıda. Siz de aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Cüzdan Dikme İşi

Cüzdan hem erkeğin, hem kadının vazgeçilmez bir parçasıdır. Paralarımız, faturalarımız, kartlarımız, önemli notlarımız vb şeylerin hepsini cüzdanımızda taşırız. Cüzdanımız bizim için vazgeçilmez bir parça gibi, dolayısı ile bu parçamızın güzel ve kaliteli olmasını isteriz. Bazı cüzdan üreticileri, özellikle el yapımı dikiş için tecrübeli kişilerle çalışmak ister ve evden bu işin yapılmasını sağlar.

Evde Kuaförlük İşi

Eğer bulunduğunuz mahallede, semtte uzun yıllardır oturuyorsanız ve çevreniz genişse sizin için çok güzel ek gelir modelimiz var. Evde kuaförlük işi. Alacağınız temel kuaförlük malzemeleriyle arkadaşlarınız ve yakın çevrenizi evinizde ağarlayacaksınız, dolayısıyla kira derdiniz olmayacak. Fatura vb giderleriniz de olmayacağı için tüm gelir size kalacak. Özellikle pandemi zamanlarında!

 

Evden yapılabilecek işleri nasıl ve nereden bulacağım?

Bu ve bunun gibi evden yapılabilecek pek çok iş imkânı için Gigahand.com sitesine ücretsiz üye olabilir ve ilan verebilirsiniz. Ayrıca sizin gibi ek gelir elde etmek isteyenlerin verdiği ilanları da buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yorum bölümüne de adınızı soyadınızı, mail adresinizi ve çalışmak istediğiniz şehri yazarsanız yeni fikirler ve iş imkânları olduğunda sizinle iletişime geçebiliriz.

25 yorum

  1. Merhabalar.Evde paketleme işi aramaktayım.Öğrenciyim ve öğrenci masraflarımı karşılamak istiyorum.Elim süsleme işlerine paketleme işlerine yatkındır.Yardımxı olursanız çok sevinirim

  2. Merhabalar
    Hem kendim evleneceğim için hemde babam emekli annem ve kardeşim sadece ev işi ile meşgul yani anlayacağınız boş vaktimiz var ve bunu değerlendirmek istiyoruz
    İstanbul/küçükçekmece

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.