Evden Yapılabilecek İşler – Esenyurt

İstanbul’un en yoğun nüfusa sahip ilçesi Esenyurt için evde ek iş fırsatlarını sizlere sıralayacağız. Burada kullanılacak tüm iş fikirleri sizlere yol haritası oluşturabilmek adına yapılıyor.

Esenyurt’ta Evden Yapılabilecek İşler Nelerdir?

Çorap Paketleme İşi

En iyi ek gelir fırsatlarından biri şüphesiz budur. Çorap derken aslında çok büyük bir yelpazeden bahsettiğimizin altını çizmek istiyoruz. Zira çorap, birçok farklı türü bünyesinde barındırıyor. Sizler de evde çorap paketleyerek ek iş sağlayabilirsiniz.

Gırgır Montajı Yapma İşi

Gırgır eskiden çok fazla kullanılırdı, evimizde elektrikli süpürgeler daha yer almazken o emektar gırgırla koca salonu temizlediğiniz zamanları hatırlıyor musunuz? Maalesef o durum çoğu yer de hâlâ geçerli. Hatta çoğu ülkede. Öyle ki işverenler ihracat olarak gırgırı üst seviyede tutmaktadır. Buna bağlı olarak insanlara gırgır montajı işi vererek onlara ek gelir sağlama konusunda da birçok adım atmışlardır. Sizlerde evde gırgır montajı yapabilir ve gelirinizi arttırabilirsiniz.

Kolye Paketleme İşi

Aksesuarlar, günümüze çok eski tarihlerden beri gelmiştir. Evinizde farklı farklı boncuk ve tarza sahip kolyeleri sizden istenen sayıda paketleyerek ek gelir elde edebilirsiniz.

Küpe Yapma İşi

Kolye kadar küpe de hayatın vazgeçilmezlerinden. Hem günlük yaşamda hem özel günlerde kullanılan güzel bir tamamlayıcı. Bu yüzden küpe paketleme veya küpe montajı işi de iyi bir ek gelir modeli. Bu işverenlerin en çok verdiği işlerden biridir, çünkü fabrikasyon çıkışlı demonte aksesuarlar mutlaka monte edilip satılmalıdır, burada da devreye sizin gibi ek gelir arayan insanlar giriyor.

Evde Kavanozda Salça Yapma İşi

Kışa hazır olmak herkesin ihtiyacı. Ama yoğun çalışma temposuna sahip olanlar, bakıma muhtaç olanlar, yaşlılar ya da öğrenciler bu hazırlığı yapamayabiliyor. Boş zamanı olan ve bu zamanı ek gelire çevirmek isteyen insanlar evde salça ya da doğranmış domates yaparak satıyor. Bu da güzel bir kazanç kapısı.

Evden yapılabilecek işleri nasıl ve nereden bulacağım?

Bu ve bunun gibi evden yapılabilecek pek çok iş imkânı için Gigahand.com sitesine ücretsiz üye olabilir ve ilan verebilirsiniz. Ayrıca sizin gibi ek gelir elde etmek isteyenlerin verdiği ilanları da buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yorum bölümüne de adınızı soyadınızı, mail adresinizi ve çalışmak istediğiniz şehri yazarsanız yeni fikirler ve iş imkânları olduğunda sizinle iletişime geçebiliriz.

27 yorum

  1. Istanbul esenyurtta yaşıyorum üniversite öğrencisiyim evde kimse çalışmıyor eve gelir sağlamak için çalışmak istiyorum acil paraya ihtiyacımız var

  2. Esenyurt Balıkyolu mahallesinde oturuyorum. 20 yaşındayım. Üniversite masraflarımı karşılamak için bu işe çok ihtiyavım var lütfen geri dönüş yapın.

  3. Çok ihtiyacım var küçük bebeğim var bakıcak kimsem yok.mecbur evde paketleme işi yapmak zorundayım bez almak için yavruma İstanbul esenyurtta oturuyorum paketleme işlerini yaparım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.