Evden Yapılabilecek İşler – Ümraniye

Bu yazımızda, İstanbul’un 5. en yoğun nüfusa sahip olan ilçesi Ümraniye’de evden yapılabilecek işler konusunda bilgiler bulacaksınız. Bu sayede evde geçirdiğiniz boş vakitlerinizi değerlendirerek sizler de iyi ek gelirler elde edebileceksiniz. Diğer tüm iş ilanları içinse yine sitemizi kullanabilirsiniz. Ayrıca Gigahand.com’da kendinize en uygun kategoride ücretsiz ilan verebilir, iş olanaklarınızı ve kazancınızı artırabilirsiniz.

Çorap katlama

Bildiğiniz üzere giyim, kumaş, pamuklu giysiler, havlular vb her şey fabrikasyon ürünleri olup tamamen dikiş nakış olarak üretilmektedirler. Fabrikalar katlama ve paketleme için ekstra makine ya da işçi çalıştırmayı tercih etmez. Bunun yerine evden çalışmak isteyen, ek gelir arayan insanlara gönderir.

Raptiye paketleme

Raptiyeler okullarda, terzilerde, ofislerde, eğitim merkezlerinde, derneklerde kısacası hayatımızın hemen hemen her yerinde sıklıkla kullandığımız bir masa başı araçtır. Fabrikasyon çıkışı kutusuz olunca genelde işverenler raptiyeleri büyük bir kutuda insanlara gönderir ve paketlenmesini ister. Evde 6-8 saatinizi ayırarak raptiyeleri paketleme işi yapabilirsiniz. Bu sayede aylık gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Sayı fasulyesi paketleme

Yukarıda bahsini ettiğimiz raptiye paketleme işinin yanı sıra, ana sınıfı ve ilkokula yeni başlayan öğrencilerin kullandığı sayı fasulyesi de yine paketlenmeye ihtiyaç duyar. İnce çubuklar, eğitici plastikler, sayı fasulyeleri gibi pek çok kırtasiye malzemesi paketlenmeli ve bu şekilde satılmalıdır.

Ayna süsleme

Elleriniz gerçekten güzel işlere yatkınsa, görsel tasarımınıza, zevkinize güveniyorsanız bu iş tam size göre. Zengin muhitlerde yaşayanlar, genellikle el emeği göz nuru dokumalara daha düşkündür. Aynı şekilde, yalı gibi eski tip binalarda yaşayan varlıklı kişiler de bu tip el sanatlarına değer verir. Eğer eliniz ayna, dolap gibi şeyleri süslemeye, ince motifler yaratmaya yatkınsa mutlaka değerlendirmelisiniz.

 

Evden yapılabilecek işleri nasıl ve nereden bulacağım?

Bu ve bunun gibi evden yapılabilecek pek çok iş imkânı için Gigahand.com sitesine ücretsiz üye olabilir ve ilan verebilirsiniz. Ayrıca sizin gibi ek gelir elde etmek isteyenlerin verdiği ilanları da buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yorum bölümüne de adınızı soyadınızı, mail adresinizi ve çalışmak istediğiniz şehri yazarsanız yeni fikirler ve iş imkânları olduğunda sizinle iletişime geçebiliriz.

78 yorum

  1. Merhabalar ismim Canan İstanbul’da yaşıyorum öğrenciyim ve kendi harçlığımı çıkarmak için evde iş yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz?

  2. Merhaba ben kaza geçirdiğim için dışardaki işlerde çalışamıyorum evde yapabileceğim için sizden iş almak istiyorum kalabalık aileyiz sizin istediğiniz sürede işleri yapıp teslim edebilirim.

  3. 28 yaşındayım ümraniye dudullu da oturuyorum. çalışıyorum ama akşamları ek iş fırsatı yaratmak istiyorum. uygun işler için dönüşlerinizi bekliyorum.

    iyi çalışmalar.

  4. istanbul umraniyede oturuyorum evde paketleme işi istiyorum günde 10 saatimi ayirabilirim. çok ihtiyacım var çocuklarımın okulu ve eğitimi için çalışmam şart ama evde çalışabilirim anca cunki çocuklarım okula gidiyor onlarla ilgilenip hemde evi boş bırakmamak istiyorum.

  5. İstanbul Ümraniye çakmak Mahallesi’nde oturuyorum evde ek iş arıyorum daha önce paketleme işi ve hediyelik eşya işi ve yatak örtüsü boncuk dikim işi ve bebek şapkası tepe toplama ponpon takma etiket dikme işi yaptık 5 kişiyiz elimiz hızlıdır

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.