Evden Yapılabilecek İşler – Beylikdüzü

Beylikdüzü diğer ilçelere uzaklığı ile nam salmış, görece izole bir semt olması nedeniyle evden çalışarak gelir elde etmek isteyenlerin de yoğun olarak yaşadığı bir bölge. Bu yazımızda evden yapılacak işler konusunda bazı örnekler vereceğiz.

Evde Tesbih Dizerek Para Kazanın

Ev ortamında bir sürü iş yapılabilir. Etkinlikler için özel yemek yaparak, tesbih dizerek, paketleme yaparak, kalem montajlayarak ek gelir elde edebilirsiniz. Yani aslında bulunduğunuz ev ortamı siz onu bir kazanç kapısı olarak görmeye başladığınızda bambaşka bir hal alacaktır ve size aslında günlük az gibi görünse de aylık getirisi büyük olacaktır.

Tesbih yapmak da hem kolay, hem de temiz bir iştir. Atölyeler ürettikleri boncukları ipe dizip tesbih haline getirecek insanlara ihtiyaç duyar.

Evde tesbih yapımı ile ilgili detaylı yazımıza bu linkten ulaşabilirsiniz >>> Evde Tesbih Yaparak Para Kazanma

Evden Yapılabilecek İşler – Beylikdüzü

Beylikdüzü’nde evden yapılabilecek işler nelerdir sorusuna örnek olarak:

Evde Paketleme Yaparak 2500 TL Kazanabilirsiniz!

Evde Kalem ve Silgi Paketleme İşi

Evde Su Balonu Paketleyerek Ayda 1400 TL Kazanabilirsiniz!

 

Evden yapılabilecek işleri nasıl ve nereden bulacağım?

Bu ve bunun gibi evden yapılabilecek pek çok iş imkânı için Gigahand.com sitesine ücretsiz üye olabilir ve yapabildiklerinizle ilgili ilan verebilirsiniz. Ayrıca sizin gibi ek gelir elde etmek isteyenlerin verdiği ilanları da buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yorum bölümüne de adınızı soyadınızı, mail adresinizi ve çalışmak istediğiniz şehri yazarsanız yeni fikirler ve iş imkânları olduğunda sizinle iletişime geçebiliriz.

18 yorum

  1. Beylikdüzü beykent bölgesinde oturuyorum evden iş yapabileceğim ek işler aramaktayım çocuğum olduğu için evden çalışabilirim günlük aksatmadan her işi yapabilirim, dönüş yaparsanız çok sevinirim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.