Evde Tesbih Yaparak Para Kazanma

Ev ortamında bir sürü iş yapılabilir. Etkinlikler için özel yemek yaparak, tesbih dizerek, paketleme yaparak, kalem montajlayarak ek gelir elde edebilirsiniz. Yani aslında bulunduğunuz ev ortamı siz onu bir kazanç kapısı olarak görmeye başladığınızda bambaşka bir hal alacaktır ve size aslında günlük az gibi görünse de aylık getirisi büyük olacaktır.

Tesbih yapmak da hem kolay, hem de temiz bir iştir. Atölyeler ürettikleri boncukları ipe dizip tesbih haline getirecek insanlara ihtiyaç duyar.

 

Evde Tesbih Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Evde tesbih yapmak yetenek ve tecrübe gerektirdiği için başvuru sayısı oldukça sınırlıdır. Tesbihin Türk kültüründe önemli bir yeri vardır. Ve tesbihler yapıldığı malzeme ve işçiliğine göre oldukça yüksek fiyatlara satılabildiğinden bu ek iş fırsatını sunan firmalar kişi seçiminde oldukça titiz davranmaktadırlar.

Evde tesbih yapımında gerekli tüm taşlar, püsküller ve iplikler işi yapacak kişilere ulaştırılmaktadır. Burada yapılacak modeller, kullanılacak taş gibi her ayrıntı önceden sizlere bildirilmektedir. Bu ek iş fırsatında işçilik oldukça önemli olduğu için firmalar kaliteli bir işçilik talep etmektedirler. Bu kaliteyi yakalayan kişiler ile uzun süreli çalışılması planlanmaktadır. Ayrıca tesbihlerin özel ambalajlara  yerleştirilmesi de oldukça önemlidir.

Bu işi nasıl ve nereden bulacağım?

Bu ve bunun gibi evden yapılabilecek pek çok iş imkânı için Gigahand.com sitesine ücretsiz üye olabilir ve ilan verebilirsiniz. Ayrıca sizin gibi ek gelir elde etmek isteyenlerin verdiği ilanları da buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yorum bölümüne de adınızı soyadınızı, mail adresinizi ve çalışmak istediğiniz şehri yazarsanız yeni fikirler ve iş imkânları olduğunda sizinle iletişime geçebiliriz. Diğer iş fikirleri için ekgelirilanlari.com adresimizi incelemeyi ve aralıklarla takip etmeyi unutmayın.

 

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.