Evden Kurutulmuş Meyve Paketleme İşi

Evden kurutulmuş meyve paketleme ek işi günümüzde oldukça yaygın bir şekilde yapılan ek iş fırsatları arasında yer almaktadır. Bunun ana sebebi ülkemizde kurutulmuş meyve çeşidinin artması ve buna paralel olarak tüketiminin de artmasıdır. Özelikle uzmanların güneşte kurutulmuş meyvelerin oldukça sağlıklı olduğunu açıklamaları ile birlikte talep daha da artmıştır.

Bu ek iş imkânı ile evde yeteri kadar boş zamanı olan kişilerin aile bütçelerine ciddi anlamda destek sağlama şansları ortaya çıkmıştır, hem de kendilerini çok yormadan. Ülkemizde bu ek iş imkânları ülke ekonomisine oldukça büyük bir canlılık getirmiş ve birçok aileye destek olunmuş durumdadır.

Evden Kurutulmuş Meyve Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde kurutulmuş meyve paketleme ek işi boş zaman ve özen gerektiren bir iş çeşididir. Çok fazla özel yetenek ve tecrübe gerektirmez. Ülkemizde kurutulmuş meyvelere olan talebin artması ve her geçen gün bu ürünlerin tüketimini yükselmesi sonucu bu ek iş çeşidi yılın her ayı aktif olarak yapılabilen ve devamlılığı olan bir ek iş çeşididir.

Firmalar kurutulmuş meyve çeşitlerini ve ambalajlarını bu ek işi üstlenen kişilere yollamaktadırlar. Burada esas önemli olan her pakette istenilen gramajda ve çeşitte kurutulmuş meyveleri koymak ve hava almayacak şekilde ambalajlamaktır. Firmalar için istenilen nitelikte paketlenmiş ve zamanında teslim edilmiş ürünler işin devamlılığı konusunda önemli bir referans sağlamaktadır.

Evden Kurutulmuş Meyve Paketleme Ek İşi Kazancı

Evde kurutulmuş meyve paketleme ek işi kazancı kilogram başına hesaplanmaktadır. Evden kurutulmuş meyve paketleme ek işi kazancı ise aylık ortalama 1500 TL gibi bir miktardır. Paketlenen kuru meyve kilogramı ne kadar artarsa gelir de artacaktır.

Bu işi nasıl ve nereden bulacağım?

Bu ve bunun gibi evden yapılabilecek pek çok iş imkânı için Gigahand.com sitesine ücretsiz üye olabilir ve ilan verebilirsiniz. Ayrıca sizin gibi ek gelir elde etmek isteyenlerin verdiği ilanları da buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yorum bölümüne de adınızı soyadınızı, mail adresinizi ve çalışmak istediğiniz şehri yazarsanız yeni fikirler ve iş imkânları olduğunda sizinle iletişime geçebiliriz.

21 yorum

  1. Merhaba.ben evde iş yapmak ıstiyorum bir sürü zamanım var bu işi yapmak için el becerimde de var daha önce böyle işte yaptım bana dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Merhabalar. öğrenciyim. Az dersim ve fazlaca zamanım var. El becerisi pakaetleme ve benzeri işlere yatkınım. titiz ve özenerek işleri halledebilirim. Evde çalışabileceğim ve çalıştığım kadar para kazanabileceğim bu tarz işlere ihtiyacım var.
    Günde en az 6 7 saat çalışabilirim
    aydın/söke

  3. Merhabalar esenyurta ikamet ediyorum ben evde çalışarak anneme destek olmak istiyorum bayadir da bu alanda iş aradim konu ile alakali yardımcı olmanizi rica ediyorum iyi günler 0535 548 54 75

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.