Ek Gelir Elde Etmek Çok Kolay
Anket Doldurarak Para Kazanma
Yazar: - 05 Ekim 2020
1.940
4

Anket doldurarak para kazanma olmaz, demeyin. Üstelik bunun için evinizden çıkmanıza da gerek yok. İnternet bağlantınızın olması yeterli. Anket doldurarak para kazanma hakkında bilgiler burada.

Pek çok firma ürün ya da hizmetleri konusunda geri bildirim almak için anket yapar. Bazen de bu anketler toplumu ilgilendiren bir konuda, bir kurum ya da kuruluş tarafından yapılabilir. Bu anketlere katılan insanlar, her şeyden önce zaman ayırdıkları için, sonra da fikir verdikleri için ödeme alırlar.

Bu işi nasıl ve nereden bulacağım?

Küçükçekmece evden yapılabilecek işlere kısaca göz attık.  Bu ve bunun gibi evden yapılabilecek pek çok iş imkânı için Gigahand.com sitesine ücretsiz üye olabilir ve ilan verebilirsiniz. Ayrıca sizin gibi ek gelir elde etmek isteyenlerin verdiği ilanları da buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yorum bölümüne de adınızı soyadınızı, mail adresinizi ve çalışmak istediğiniz şehri yazarsanız yeni fikirler ve iş imkânları olduğunda sizinle iletişime geçebiliriz. Diğer iş fikirleri için ekgelirilanlari.com adresimizi incelemeyi ve aralıklarla takip etmeyi unutmayın.ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 4 Yorum Var)
 1. Asya dedi ki:

  Merhaba ben asya evde ek is yapmak istiyorum anket iside olabilir fark etmez

 2. Seda dedi ki:

  Merhaba ben seda ek iş istiyorum evde yapılabilecek anket işi olabilir

 3. berra gülşan dedi ki:

  merhaba ben berra paraya ihtiyaçım var ve işi istiyorum istanbul da yaşıyorum

 4. Melisa dedi ki:

  Merhaba ben Melisa evde ek iş istiyorum anket işi olabilir

BİR YORUM YAZ