Kadınlar Dikkat! Ek Gelir Seçenekleri Burada

Kadınlar dikkat! Sizler için ek gelir seçenekleri burada. Şimdiye kadar evinizde kendiniz, eşiniz, akrabanız için yaptığınız her şeyin bir piyasa değeri var ve bunlarla para kazanmak mümkün. Örneğin yemek, ütü ya da örgü.

Kadınlar İçin Evde Ek Gelir İmkânı

Aslına bakarsanız birçok firma bazı maliyetlerden kurtulmak için artık pek çok işin evden yapılmasını sağlıyor. Örneğin takı yapımı ya da kalem montajı gibi işler için işçi çalıştırmak yerine evden çalışan insanları tercih ediyor. Bu da evden çalışan insanlar için ek gelir anlamına geliyor. Hatta bu ek gelirler sayesinde pek çok kadın hayalindeki işin, dükkânın ya da atölyenin sermayesini elde ediyor.

Bu işlere bazı örnekler:

Kolye-Küpe Paketleme İşi

Aksesuarlar, günümüze çok eski tarihlerden beri gelmiştir. Evinizde farklı farklı boncuk ve tarza sahip kolyeleri sizden istenen sayıda paketleyerek ek gelir elde edebilirsiniz. Kolye kadar küpe de hayatın vazgeçilmezlerinden. Hem günlük yaşamda hem özel günlerde kullanılan güzel bir tamamlayıcı. Bu yüzden küpe paketleme veya küpe montajı işi de iyi bir ek gelir modeli. Bu işverenlerin en çok verdiği işlerden biridir, çünkü fabrikasyon çıkışlı demonte aksesuarlar mutlaka monte edilip satılmalıdır, burada da devreye sizin gibi ek gelir arayan insanlar giriyor.

Evde Örgü Örerek Para Kazanma

Dantel gibi örgü ve makrame işleri ile de ek gelir elde edebilirsiniz. Bunların anlatıldığı yazılarımızı okumak için tıklayın:

Hanımlar Müjde! El Örgüsü ile Aylık 1500 TL Kazanın

Evde Anahtarlık Yapma İşi

Evde Paketleme Yaparak Para Kazanma

Evde Paketleme Yaparak 2500 TL Kazanabilirsiniz!

Evde Kalem ve Silgi Paketleme İşi

Evde Su Balonu Paketleyerek Ayda 1400 TL Kazanabilirsiniz!

Evden yapılabilecek işleri nasıl ve nereden bulacağım?

Bu ve bunun gibi evden yapılabilecek pek çok iş imkânı için Gigahand.com sitesine ücretsiz üye olabilir ve ilan verebilirsiniz. Ayrıca sizin gibi ek gelir elde etmek isteyenlerin verdiği ilanları da buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yorum bölümüne de adınızı soyadınızı, mail adresinizi ve çalışmak istediğiniz şehri yazarsanız yeni fikirler ve iş imkânları olduğunda sizinle iletişime geçebiliriz.

7 yorum

  1. Kayseri /kocasinanda oturuyorum bende evde ek is yapmak istiyorum yardimci olun lutfen bende evime katkida bulunmak istiyorum saygilar yardimci olursaniz sevinirim….

  2. Benimde işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun paketleme işini özellikle kolayca yaparım dönüşünüzü beklicem şimdiden teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.