İşkur Evden Yapılan İş İlanları

İşkur Evde İş İlanları

Öğrencilerin, ev hanımlarının, emeklilerin ve boş vakti olan her insanın bu boş vakti değerlendirerek ek bir gelir kapısı arayışında olduğu şu günlerde devlet kurumlarının da kayıtsız kalmadığını gözlemlemekteyiz. İşkur hem iş bulma, hem işsizlik maaşı, hem de meslek edindirme kursları konularında çalışan bir kurumdur.
İşkur’un kurs programlarına şu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: Aktif İşgücü Programları
İşkur’un açık iş ilanlarına şu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: Açık İş İlanları

İşkur Evden Yapılan İş İlanları

İşkur’da evden yapılan iş ilanları var mı? Eğer ek gelire ihtiyacınız varsa, ev bütçesine katkıda bulunmak istiyorsanız, eğitiminiz kurumsal bir yerde çalışmaya imkân vermiyorsa ya da kişisel nedenlerle evinizden çıkmadan çalışmak istiyorsanız İşkur üzerinden iş bulmanızın bir yolu var.

İşkur Evden Yapılan İş İlanları Nelerdir?

İşkur’a kayıt olduktan sonra aradığınız işler ya da meslek kısmına “paketleme“, “katlama”, “ambalajlama”, “dizme” gibi sözcükler yazarsanız bu konularda elemana ihtiyacı olan firma veya atölyelere ulaşırsınız. Bundan sonrası size kalmış. Bu atölyelere ulaşıp istedikleri işi evde, istedikleri sürede yapabileceğinizi iletip o işi kapmaya çalışmalısınız.

 

İş bulma şansınızı artırmak için…

Gigahand.com sitesine ücretsiz üye olabilir ve ilan verebilirsiniz. Ayrıca sizin gibi ek gelir elde etmek isteyenlerin verdiği ilanları da buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yorum bölümüne de adınızı soyadınızı, mail adresinizi ve çalışmak istediğiniz şehri yazarsanız yeni fikirler ve iş imkânları olduğunda sizinle iletişime geçebiliriz.

 

 

30 yorum

 1. Izmır karabaglar da oturuyorum ev hanımıyım evde yapılabilcek her ise talibim geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim bu ise gerçekten ihtiyacım var

 2. MESAJ YAZDIM.ARANMADIM!İnsan NAÇAR Durumda Kalmasın ENGELLİYİM.Tabiiki Mevkili İnsanların TUZU KURU Düşmeye Gör!Tek Yaşıyorum
  KİRAMI’MI Ödeyeyim!SUYUMU’MU Ödeyeyim!ELEKTRİĞİMİ’MI Ödeyim!TELEFONUMU’MU Ödeyeyim!
  DOLAP BOMBOŞ GELİN GÖRÜN!
  Size Duygu Sömürüsü Yapmıyorum!
  Sadece İŞ İMKANI İSTİYORUM!
  Sol AYAĞIM KESİK!Sağ TOPUĞUMUN ALTI KESİK!EVDE Yapılacak İŞ YAPABİLİRİM Sabaha Kadar Oturuyorum!

 3. Yalova merkezde oturuyorum. Paketleme,katlama ve montaj işlerine talibim. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Bu işe gerçekten ihtiyacım var.

 4. Evde Yapılacak İş Arıyorum.ENGELLİYİM ELLERİM TUTUYOR.EMEKLİYİM.İZMİRDE YAŞIYORUM.
  PAKETLEME İŞİ OLABİLİR.İŞ İMKANI SAĞLARSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM.BEKARIM TEK YAŞIYORUM.

 5. Merhaba her turlu paketleme katlama islerini itinayls yapar vaktinde teslim ederim ekibimde var her turlu memnun kalacagnzdan supeniz olmasin ada na da oturuyorum donus yaparsaniz pisman olmazsiniz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.