Evden Yapılabilecek İşler – Pendik

Pendik İstanbul’un 5. en kalabalık ilçesi. Bu da hem iş imkânı hem de talebi açısından çok verimli bir bölge olduğunu gösteriyor. Peki Pendik sakinleri için evden yapılabilecek işler nelerdir?

Evde Bileklik Yapma İşi

Bileklik vazgeçilmez bir aksesuardır. Dolayısı ile ne kadar zaman geçerse geçsin her zaman tercih sebebidir. Bazı büyük firmalar da kendilerine ait bilekliklerin parçalarını üretip montaj kısımlarını da evlere ek gelir olarak dağıtmaktadır.

Havlu Süsleme İşi

Havlular, hayatımızın en alanında karşımıza çıkmaktadır. Ev içerisinde envai çeşit işlerde, dışarıda, plajda, hamamda kısacası günümüz de en çok kullanılan ev eşyalarından biridir. Özellikle kişiye özel havlular, baş harflerin işlenmesi, tarih işlenmesi ya da el işi kenas süsleri havlu sektöründe çok tercih edilmektedir.

Cetvel Seti Yapma İşi

Cetvel üreten firmalar, ürettikleri cetvellerin düzenli ve biçimli şekilde paketlenmesini isterler ve her cetvel tipi de birbiri ile bağlanmamalıdır. Çeşitli alanlara göre ayrılmış şekilde set set montajlanmalıdır. Nispeten bunlarla uğraşacak kimse olmadığından fabrika işletmecileri bu işleri evlere ek iş olarak gönderebilmektedir.

 

Evden yapılabilecek işleri nasıl ve nereden bulacağım?

Bu ve bunun gibi evden yapılabilecek pek çok iş imkânı için Gigahand.com sitesine ücretsiz üye olabilir ve ilan verebilirsiniz. Ayrıca sizin gibi ek gelir elde etmek isteyenlerin verdiği ilanları da buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yorum bölümüne de adınızı soyadınızı, mail adresinizi ve çalışmak istediğiniz şehri yazarsanız yeni fikirler ve iş imkânları olduğunda sizinle iletişime geçebiliriz.

Diğer iş fikirleri için ekgelirilanlari.com adresimizi incelemeyi ve aralıklarla takip etmeyi unutmayın.

11 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.