Evden Makyaj Seti Paketleme İşi

Ek işler artık her kesimden herkesin ihtiyacı. Kendisi ya da ailesi için, öğrenci ise harçlığını çıkarmak için, boş vakitlerini küçük işlerle doldurarak kazanç elde etmek isteyen milyonlarca insan var. Diğer tarafta ise yapılacak bir sürü iş. Hal böyle olunca ek gelir imkânları ve onlara ulaşmak isteyen insanları bir araya getirmek gerekiyor. Bu ek gelir modellerinden biri de evden makyaj seti paketleme işi. Makyaj hep vardı, her zaman da olacak. Dolayısıyla üretim bitmeyecek, paketleme işi de ek gelir olarak var olacak.

 

Evden makyaj seti paketleme işi

Bu iş herhangi bir özel yetenek gerektirmeyen ve sadece el çabukluğu gerektiren bir ek iştir. Bu işte, genel olarak firmalar, paketleme siparişi verdiği kişilere bir koli içerisinde tüm makyaj malzemelerini ve o makyaj malzemelerini içine konulacağı paketleri gönderirler. Bu işi yapan kişiler de, kendisine gelen kolide yer alan her bir makyaj ürününü belirtilmiş kategorilere ayırır ve paketlemeye başlar. Örneğin, bir makyaj seti 10 parça makyaj malzemesinden oluşuyor ise 10 farklı paketleme şekli olacaktır.

Buradan da anlaşılacağı gibi, evden makyaj seti paketleme işi herhangi bir sermaye gerektirmemektedir ve tüm malzemeler siparişi veren firma tarafından karşılanmaktadır.

Bu iş, sipariş usulü olduğundan ve paketleme yapılan parça ya da set başına ücretlendirildiğinden dolayı kişinin kazancı tamamen kendisine bağlıdır.

Evden yapılabilecek işleri nasıl ve nereden bulacağım?

Bu ve bunun gibi evden yapılabilecek pek çok iş imkânı için Gigahand.com sitesine ücretsiz üye olabilir ve ilan verebilirsiniz. Ayrıca sizin gibi ek gelir elde etmek isteyenlerin verdiği ilanları da buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yorum bölümüne de adınızı soyadınızı, mail adresinizi ve çalışmak istediğiniz şehri yazarsanız yeni fikirler ve iş imkânları olduğunda sizinle iletişime geçebiliriz.

 

12 yorum

  1. Merhaba..
    Evde ek iş aramaktayım. İlanınıza istinaden başvuruda bulunmak istiyorum. Dönüş sağlarsanız memnun olurum. İyi çalışmalar dilerim.

  2. Merhaba..
    Evde ek iş aramaktayım. İlanınıza istinaden başvuruda bulunmak istiyorum. Dönüş sağlarsanız memnun olurum. İyi çalışmalar dilerim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.