Evde Kolonya Doldurma İşi

Evde kolonya doldurma ek işi günümüzde evden yapılan ek iş fırsatları içerisinde fiziki ortamın ve dikkatin en önemli olduğu ek iş imkânları arasındadır. Bu ek iş fırsatının riski göz önüne alındığında kazancının fazla olması, gerekli şartları taşıyan çok sayıda insanın başvuruda bulunmasına sebep olmuştur.

Bu ek iş fırsatı sayesinde birçok kişi acil ihtiyaçlarını giderirken aynı zamanda aile bütçelerine de destek olmuş olacaklardır. Ülkemizde işsizlik oranı düşünüldüğünde evden kolonya doldurma ek işi için oldukça büyük ve yeterli niteliğe sahip potansiyel bulunmaktadır.

 Nasıl Yapılır?

Riskli ve geniş fiziki ortamın gerektirdiği bir ek iş olduğu için sadece bu vasıfları taşıyan kişilerin tercih ettiği bir imkândır. Riski diğer ek işlere göre daha fazladır. Kolonyaların son derece yanıcı olmasında dolayı hem çok dikkatli olmalı hem de gerekli tedbirlerin profesyonel şekilde alınması gereklidir. Özellikle ahşap evler için bu ek iş imkânı kesinlikle önerilmemektedir. Özellikle bayram zamanlarında kolonya ihtiyacının oldukça artması bu ek iş imkânına bu zamanlarda daha yoğun ihtiyaç duyulmasına yol açmıştır.

Firmalar evde kolonya doldurma ve paketleme işi için gerekli olan kolonya türlerini, kolonya şişelerini ve ambalajlarını ve doldurma için gerekli olan ekipmanları bu ek işini verdikleri kişilere ulaştırmaktadırlar. Bu ek iş imkânında istenen çeşitte kolonyaların şişelere doldurulması ve ambalajlanması sağlanmaktadır. Ağızlarının sıkıca kapatılması oldukça önemlidir. Çünkü aksi takdirde kolonya içerisindeki alkol havaya karışacaktır.

Evde Kolonya Doldurma Ek İşi Kazancı

Evde kolonya doldurma ek işi kazancı litre başına hesaplanmaktadır. Doldurulan kolonya litresi arttıkça oranlarda artacaktır.

Evden yapılabilecek işleri nasıl ve nereden bulacağım?

Bu ve bunun gibi evden yapılabilecek pek çok iş imkânı için Gigahand.com sitesine ücretsiz üye olabilir ve ilan verebilirsiniz. Ayrıca sizin gibi ek gelir elde etmek isteyenlerin verdiği ilanları da buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yorum bölümüne de adınızı soyadınızı, mail adresinizi ve çalışmak istediğiniz şehri yazarsanız yeni fikirler ve iş imkânları olduğunda sizinle iletişime geçebiliriz.

11 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.