Ek Gelir Elde Etmek Çok Kolay
İstanbul Pendik Evde Ek İş İlanları
Yazar: - 12 Haziran 2018
454
1
Pendik Evlere Ek İş İmkanı

Pendik, ülkemizin en kalabalık illerinden İstanbul’ un en büyük beşinci kalabalık ilçesidir. Nüfus bilgilerine göre baktığımız zaman Kadın nüfus oranının %49.40 olduğu gözükmektedir. Yani ilçenin yarısı kadın bireylerden oluşuyor. Bu durumda evde ek gelir arayan, ek iş yapıp evine yardımcı olmak isteyen de bir hayli fazla. Peki neler bu evde ek gelir imkanları?

Evde Bileklik Yapma İşi

Bileklik yüzyıllardır insanoğlunun en büyük zevklerinden biridir. Vazgeçilmez bir aksesuardır. Dolayısı ile ne kadar zaman geçerse geçsin, ne kadar pahalı veya ucuz olsa dahi her zaman tercih sebebidir. Bazı büyük firmalar da kendilerine ait bilekliklerin parçalarını üretip montaj kısımlarını da evlere ek gelir olarak dağıtmaktadır. Sizler de çevreniz de aksesuar yapan yerleri araştırıp evlere bileklik yapma işi dağıtıp dağıtmadıklarını sorabilirsiniz.

Havlu Süsleme İşi

Havlular, hayatımızın en alanında karşımıza çıkmaktadır. Ev içerisinde envai çeşit işlerde, dışarıda, plajda, hamamda kısacası günümüz de en çok kullanılan ev eşyaları arasında gelmektedir. Dolayısı ile hediye olarak alınabilen havlularda bir hayli popülerdir. Bunların en belirgin özellikleri ise havluların baş kısımlarına yapılan dantel işlemeler.

Sizler de havlu satan yerlere gidip, toptancı olması sizin için daha iyidir. Ucuza mal ettiğiniz havlulara çeşitli, güzel ve şık dekoratif işlemeler yaparak kar satışı şeklinde gerçekleştirebilirsiniz. Veya çevrenizde yine havlu yapan yerler var ise elinizde ki yapabileceğiniz süsleme motiflerini göstererek onlar için uygun olanları da yaparak evde ek gelir sağlayabilirsiniz.

Cetvel Seti Yapma İşi

Cetveller sanılanın aksine sadece ilkokul ve ya ortaokul çağında ki çocuklar için değil tamamen 7 den 70 e herkese hitap eden bir araç gereçtir. Nispeten ilkokul ve ortaokulda gösterdikleri gibi sadece 1-2 parça cetveller değil, yaşlar ilerledikçe yapılan alan genişliği arttıkça cetvellerin boyutları, çeşitliliği her türlü artmaktadır. Bu bağlamda cetvel üreten firmalar, ürettikleri cetvellerin düzenli ve biçimli şekilde paketlenmesini isterler ve her cetvel tipi de birbiri ile bağlanmamalıdır. Çeşitli alanlara göre ayrılmış şekilde set set montajlanmalıdır. Nispeten bunlarla uğraşacak kimse olmadığından fabrika işletmecileri bu işleri evlere ek iş olarak gönderebilmektedir. Bunun gibi farklı evde ek gelir fikirleri için bizi takip edin.

Anahtar kelimeler : Pendik evde ek iş, Pendik evlere iş ilanları, İstanbul Pendik evde ek iş yapma.ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. rabia dedi ki:

    cetvel işi hakkında dönüşünüzü bekliyorum.

BİR YORUM YAZ