İstanbul Beylikdüzü Ek Gelir İlanları

6
247
İstanbul Beylikdüzü Ek Gelir İlanları

İstanbul Beylikdüzü Ek Gelir İlanları

Nüfus olarak istanbul’un büyük bir çoğunluğunu kapsayan fakat İstanbul’un güzide ilçelerine uzaklığı ile nam salmış durumda olan Beylikdüz’ü ilanları için yeni iş fikirlerini ek gelir ilanlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Evde çalışarak ek gelir elde etmek isteyenlerin artık uğrak adresi haline gelen ek gelir ilanları.com adresi sizler için yine birbirinden güzel yep yeni iş ilanlarını inceledi ve neler yapabilirsiniz diye hepsini en ince detayın kadar araştırdı. İşte sizler için araştırıp seçtiğimiz evinizden belkide bir adım bile dışarı atmadan koltuğunuzun sıcaklığı, evinizin konforunda yapabileceğiniz iş fikirleri yazımızın devamında.

Evde Tespih Dizerek Para Kazanın

Evet yanlış duymadınız. Evinizde tespih dizerek para kazanabilmeniz mümkün bunu çok basit  bir şekilde yapabilirsiniz tek yapmanız gereken boncukları ve ipleri temin ederek dizmek işte bu kadar basit evininizden hiç çıkmadan aylık belirli bir miktarda tespih dizerek sizde yüklü miktarda para kazanabilirsiniz tek yapmanız gereken gerekli malzemeleri temin edin ve işe koyulun uygun fiyata da bu işi yaparsanız sürümden kazanarak belkide çok büyük miktarlar elde edebilirsiniz.

Kulağa ilk duyunca Nasıl olacak bu iş dediğinizi duyar gibiyiz ama bu iş de sitemizde sizler için araştırdığımız diğer işlerde olduğu gibi çok basit nasıl mı devamı yazımızda.. Evde bir şeyleri paketleyerek para kazanmak önceleri insanlara kandırmaca gibi gelse de günümüzde bu işlerin ne denli büyük kazançlar getirdiğini hemen hemen bilmeyen yoktur.  Üstelik günde 2 saat çalışma ile aylık 1400 lira kazanmak oldukça basit eğer çalışma sürenizi ve el hızınızı artırırsanız yüklü miktarda kazanmanız oldukça kolay olacaktır.

İşin yapım aşaması ise çok basit toptancınızdan yada sizin anlaşma yaparak ürünlerini paketlediğiniz kişiden gerekli olan malzemeleri talep edip temin ettikten sonra işe koyulabilirsiniz. Satıcınızın yada toptancınızın size belirlediği miktardaki balonu sayarak alıp ağzı yapışkanlı olan şeffaf poşetlerin içerisine yerleştireceksiniz paketini tamamladığınız balonları renk renk ayırdıktan sonra hepsini bir koliye dolduracaksınız işte bu kadar kolay.

Eğer sizde bu ve bunun gibi diğer iş fikirleri ile ilgileniyorsanız ek gelire ihtiyacınız var ise buraya tıklayarak sitemizdeki diğer ilanlara göz atabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler ; Evde ek iş, Ek iş İlanları, Beylikdüzü Ek iş, Beylikdüzü evde ek iş.

6 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi yazın.