Ek Gelir Elde Etmek Çok Kolay
Küçük Çekmece Evde Ek İş Fırsatları
Yazar: - 28 Şubat 2018
166
1
Küçük Çekmece Evde Ek İş İlanları

Küçük Çekmece İstanbul ilimizin en büyük nüfusa sahip olan ikinci ilçemizdir. İsmi ile benzerliğinden dolayı sürekli şehir dışından gelenler tarafından Büyük Çekmece ile karıştırılsa da aslında o çok farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış, oldukça büyük nüfusa sahip bir ilçemiz. Baktığımız zaman 2017 tarihi ile birlikte 770 bin nüfusa sahip ve bu nüfusun 384 bini Kadınlardan oluşmakta. Bu da aslında ek iş ilanlarının bu bölgede ne kadar fazla ve aktif olduğunun bir diğer söyleniş biçimi olabilir.

İplik Temizleme Ek İşi

İplik temizleme denilince aklınıza küçük olan dikiş ipleri gelmesin lütfen. Burada bahsini ettiğimiz iplikler tamamen büyük olan yün tarzı olan ipliklerdir. Bunların temizliklerinin de ne kadar zor olduğunu hepimiz iyi biliyoruz. Bu yüzden de zaten iş verenler genel de iplik temizleme işlerini kadınlara verirler, hem ellerinin daha yatkın olması, hem de daha kısa sürede daha çok yapmalarından ötürü. Sizler de eviniz de iplik temizleme işi alarak kısa sürede güzel gelirler elde edebilirsiniz.

Lastik Toka Yapma İşi

Lastik tokalar tamamen küçük yaştan büyük yaşa kadar kitlesel olarak herkesin dikkatini çeken bir aksesuar. Diğer aksesuarlara nazaran daha şık, daha küçük ve daha hesaplı olmasından ötürü inanılmaz yoğun ilgi görmektedirler. Eğer çevreniz de aksesuar tarzı üretim yapan firmalar varsa mutlaka iletişime geçerek evde lastik toka yapabileceğinizi onlara söylemelisiniz, bu sayede sadece toka gibi şeyler yaparak üst seviye gelirlere ulaşabilirsiniz.

Evde Yaprak Sarma Yaparak Para Kazanma

Yanlış okumadınız başlığı, gerçekten evde yaprak sarma yaparak para kazanmak mümkün. Şöyle ki çevrenizde ki küçük işletmeciler tamamen yemek masraflarını, bulaşık ve çalışan masrafını minimize etmek için çevresinde ki yetenekli ve hünerli bayanlardan yemek yapmalarını ve yaptıkları yemeklere karşılık ise para teklif ettiklerini bir çok kez gösterdiler. Ve güzel bir diğer haber ise bu yemeği yaparken ki masraflarınızı da bu küçük işletmeler sağlıyor, aslında tek yapmanız yemek yapmak ve bu sayede ek gelir elde etmek. Bu iş fikri size aydınlatıcı olarak verilmiştir.

Çanta Dikme Ek İşi

Çanta kadın, erkek, çocuk, yaşlı demeden herkesin ihtiyaçları doğrultusunda üretilmiş belki de en yararlı ihtiyaçlarımızdan birisidir. Aynı zaman da deri üretimi yapan, ya da parçalarını üreten firmalar bu parçaları birleştirmeniz için ev hanımlara ek iş gönderebiliyorlar, bunlardan birisi ise Çanta. Çanta aynı zaman da parçaları birleştirmek yerine, parçaları dikerek de yapılabiliyor, zira deri çantalara verilecek en güzel görsellik şüphesiz güzel ve kaliteli atılmış dikişlerden geçiyor. Türk kadının ne kadar yetenekli ve elinin dikişe yatkın olduğunu hepimiz biliriz. Bu sayede sizler de evinizde ki dikiş makinesini artık kullanıp ek gelir sağlamaya başlamalısınız.

Arama terimleri : Küçük Çekmece ek iş fırsatları, Küçük Çekmece ek gelir ilanları, Küçük Çekmece evde yapılacak işler, Küçük Çekmece evlere iş ilanlarıZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. Elif dedi ki:

    merhaba küçükçekmece oturuyorum evde yapabilmek için işlere talibim

BİR YORUM YAZ