Keçiören Evde Ek iş Fırsatları

19
333
Keçiören Evde Ek iş Fırsatları

Ankara Keçiören Ek iş İlanları

Başkent Ankara’nın  en büyük kesimlerinden biri olan Keçiören ilçesi gelişmişliğinin yanı sıra büyük oranda iş gücünü de sırtlamış durumda, artan iş gücü ve farklı işler ile uğraşma isteği ile birleşince ortaya yeni iş alanları aramak gibi bir dert çıkıyor ve bu anlamda da siz değerli okurlarımızın imdadına biz ekgelirilanlari.com ekibi olarak elimizden geldiğince yetişmeye çalışıyoruz. Eğer siz de ek gelir için farklı arayışlar içerisindeyseniz hiç duraksamadan yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Evde Ne Tür İşler Yapabilirim ?

Günlük hayatın koşuşturmasından pek farkına varamasak da aslında her birimiz birer tüketici olarak bir başkasının yaptığı x bir işi tüketiyoruz. Örneğin bir ev hanımının haftalık rutinini kendimize örnek alırsak  bulaşık yıkamak ütü yapmak yemek yapmak gibi basit görünen meşkaleler ile uğraşmaktadır. Oysa bu ihtiyaçlar herkesin yapmaktan kaçındığı farklı bir alternatifi olsa hiç kuşkusuz koşa koşa yapacağı ihtiyaçlardır.

Aslında biz şundan bahsetmek istiyoruz evinizde ütü yaparak para kazanabilirsiniz. Evinizde etkinliklere veya özel günlere yemek yaparak para kazanabilirsiniz evinizde boncuk, tespih gibi ürünlerin dizimlerini gerçekleştirerek para kazanabilirsiniz. Evinizde kalem paketleyerek para kazanabilirsiniz. Evinizde çiçekli taç yaparak para kazanabilirsiniz. Yani aslında bulunduğunuz ev ortamı siz onu bir kazanç kapısı olarak görmeye başladığınızda bam başka bir hal alacaktır ve size aslında günlük az gibi görünse de aylık anlamda getirisi çok büyük olacaktır.

Şimdi bir hesap edelim günlük iki saat çalışma ile yirmi Türk Lirası kazandığınızı var sayarsak ve otuz gün bu işi düzenli bir şekilde yaptığınızı düşünürsek bu kazanç size aylık anlamda 600 Türk lirası gibi bir rakama gelecektir elbette siz ne kadar fazla vakit ayırırsanız bu işe size olan getirisi de o kadar fazla olacaktır. Yani aslında tek yapmanız gereken ben ne yapabilirim diye kendinize soru sormak ve ardından işe koyulmak zaman içerisinde yılmadan bıkmadan sabrederek düzenli ve istikrarlı bir şekilde yaptığınız işe vakit ayırırsanız size kesinlikle bir getirisi olacaktır. Belki de o hayalini kurduğunuz ufak çaplı dükkanı hobi olarak başladığınız iş sayesinde artık kurabileceksiniz. Kendi içeriniz de ne yapmak istediğinize odaklanın ve işe koyulun artık tek yapmanız gereken bu.

Yapmak istediğiniz iş ilanları için sitemizde sizlerle paylaşmış olduğumuz iş fikirlerini okuyabilir not alabilir eğer evde iş istiyorsanız yorumlar bölümünde bizlere mail adresinizi bırakabilirsiniz. Size en kısa sürede bir mail atarak istediğiniz iş hakkında gerekli bilgiler verilecektir. Biz ekgelirilanlari.com ailesi olarak sizlere çalışma hayatınız da başarılar dileriz.Diğer iş fikirlerimiz için ana sayfaya  göz atabilirsiniz.

Anahtar kelimeler; Keçiören ek iş ilanları, keçiören Evde ek iş, Ek iş fikirleri, Evde ek iş fikirleri

19 Yorumlar

  1. Keçiören ankarada yaşıyorum paketleme boncuk dizme el işi örme ne olursa yaparim yeterki satış yapılacak denmesin gıcık oluyorum ürün tanıtımı ve satış yapmaya sanki çevremiz var

  2. ANKARA’DA; EŞİMLE BİRLİKTE, EVDE ÜRÜN PAKETLEME, DAVETİYE KATLAMA VB. EL İŞLERİNİ İTİNA İLE, TEMİZ BİR ŞEKİLDE, ZAMANINDA VE UZUN SÜRELİ YAPABİLİRİM.
    İŞ İÇİN GEREKLİ MALZEMELERİ TESLİM ALMA, TAMAMLANMIŞ ÜRÜNÜ TESLİM ETME VE GEREKİRSE DAĞITIM İŞİNİ ŞAHSİ ARACIMLA SAĞLAYABİLİRİM.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi yazın.