Hanımlar Müjde! El Örgüsü ile Aylık 1500 TL Kazanın

Havaların serinlemesi ile başlayan atkı bere patik çorap ihtiyacı, doğal ve el yapımı olan ürünlere karşı gün geçtikçe artan büyük özlem artık yeter dedirtti ve firmalar el yapımı ürün siparişlerine yetişemez oldu. Daha çok kazanmak için kullanılan kötü hammadde ve kimyasal ürünler günümüzün en büyük sorunlarından biri. Yapılan araştırmalara göre günümüzde kullandığımız her 10 giysinin 6′ sında doğal olmayan maddeler kullanılmaktadır. Hal böyle olunca da el yapımı doğal ürünler yeniden ilgi odağı oldular.

Evden el örgüsü nasıl yapılır?

Atölyeler kendi müşteri profiline göre size sipariş verirler, istenen tarihte hazır olmasını isterler. Siz de evinizde akşamları ailenizle otururken ördüklerinizle aylık en az 1500 TL kazanabilirsiniz.

Bu işi nasıl ve nereden bulacağım?

Bu ve bunun gibi evden yapılabilecek pek çok iş imkânı için Gigahand.com sitesine ücretsiz üye olabilir ve ilan verebilirsiniz. Ayrıca sizin gibi ek gelir elde etmek isteyenlerin verdiği ilanları da buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yorum bölümüne de adınızı soyadınızı, mail adresinizi ve çalışmak istediğiniz şehri yazarsanız yeni fikirler ve iş imkânları olduğunda sizinle iletişime geçebiliriz.

15 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.