Evden Yapılabilecek İşler – Keçiören

Evden Yapılabilecek İşler – Keçiören

Başkent Ankara’nın en büyük kesimlerinden biri olan Keçiören ilçesi gelişmişliğinin yanı sıra büyük oranda iş gücünü de sırtlamış durumda. Artan iş gücü, gelir yetersizliği ile birleşince ortaya yeni iş alanları aramak gibi bir dert çıkıyor. Peki Keçiören’de evden yapılabilecek işler nerlerdir?

Bu anlamda da siz değerli okurlarımızın imdadına biz ekgelirilanlari.com ekibi olarak elimizden geldiğince yetişmeye çalışıyoruz. Eğer siz de ek gelir için arayış içerisindeyseniz hiç duraksamadan yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Evde Ne Tür İşler Yapabilirim?

Özellikle ev hanımlarının günlük rutini olan yemek yapmak, temizlik, ütü gibi işler aslında piyasa değeri olan, alıcısı olan işlerdir. Örneğin çalışan insanlar ütülerini ya da yemeklerini yapacak birine ihtiyaç duyar. Bu nedenle evinizde yemek yapıp satarak, ütü yaparak ek gelir elde etmek mümkün.

Ev ortamında bir sürü iş yapılabilir. Etkinlikler için özel yemek yaparak, tesbih dizerek, paketleme yaparak, kalem montajlayarak ek gelir elde edebilirsiniz. Yani aslında bulunduğunuz ev ortamı siz onu bir kazanç kapısı olarak görmeye başladığınızda bambaşka bir hal alacaktır ve size aslında günlük az gibi görünse de aylık getirisi büyük olacaktır.

Şimdi bir hesap edelim: Günlük iki saat çalışma ile 20 Türk Lirası kazandığınızı varsayarsak ve otuz gün bu işi düzenli bir şekilde yaptığınızda bu kazanç size aylık 600 Türk lirasına gelecektir. Elbette siz ne kadar fazla vakit ayırırsanız bu işe size olan getirisi de o kadar fazla olacaktır. Yani aslında tek yapmanız gereken ben ne yapabilirim diye kendinize soru sormak ve ardından işe koyulmak. Belki de o hayalini kurduğunuz ufak çaplı dükkânı hobi olarak başladığınız iş sayesinde artık kurabileceksiniz.

Keçiören’de evden yapılabilecek işler nelerdir sorusuna örnek olarak:

Evde Paketleme Yaparak 2500 TL Kazanabilirsiniz!

Evde Kalem ve Silgi Paketleme İşi

Evde Su Balonu Paketleyerek Ayda 1400 TL Kazanabilirsiniz!

 

Bu işleri nasıl ve nereden bulacağım?

Bunlar gibi evden yapılabilen pek çok iş kolunda ek gelir elde etmek istiyorsanız Gigahand.com sitesine ücretsiz üye olabilir ve yapabildiklerinizle ilgili ilan verebilirsiniz. Ayrıca sizin gibi ek gelir elde etmek isteyenlerin verdiği ilanları da buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Evden yemek yapma konusunda ilan vermek istiyorsanız daha önce verilmiş ilanları linke tıklayarak inceleyebilirsiniz: Evden yemek yapma iş ilanları

Evden yapılan ek iş ilanları hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere yorum bölümünden sorularınızı yazabilirsiniz. Bu sayede sizi yönlendirebiliriz.

53 yorum

  1. İyi günler çalıştığım yerim kapandı kirada oturuyorum, acil işe ihtiyacım var eşimle beraber evde paketleme işi yapabiliriz, dönüş yaparsanız çok seninirim şimdiden çok teşekkürler. Ankara Keçiörende oturuyorum..

  2. Ev hanımıyım evde hertürlü paketleme işi yaprak sarma veya mantı isini yaparım bu konuda tecrübem var Ankara keçi örende ikamet ediyorum dönüş yaparsanız sevinirim ek işe ihtiyacım var saygılar Not eposta oğlumundur

  3. Ankara keçiörende oturuyorun evliyim bi kizim var eşim calismiyor işe cok ihtiyacim var kirada oturuyorum ihtiyaclarimizi cok zor karsiliyoruz insaallah donus yaparsiniz

  4. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.cok zor durumdayım kardeşimin yanında kalıyorum.kendime bunu daimi iş olarak görüp ev tutup hayatımı sürdürmek istiyorum lütfen dönüş yapın Keçiören Aktepe kaliyorum

  5. Yeni evliyim ve evde paketleme işi yapmak istiyorum el becerim vardır ne tür iş olursa olsun yaparim ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

  6. ANKARA’DA; EŞİMLE BİRLİKTE, EVDE ÜRÜN PAKETLEME, DAVETİYE KATLAMA VB. EL İŞLERİNİ İTİNA İLE, TEMİZ BİR ŞEKİLDE, ZAMANINDA VE UZUN SÜRELİ YAPABİLİRİM.
    İŞ İÇİN GEREKLİ MALZEMELERİ TESLİM ALMA, TAMAMLANMIŞ ÜRÜNÜ TESLİM ETME VE GEREKİRSE DAĞITIM İŞİNİ ŞAHSİ ARACIMLA SAĞLAYABİLİRİM.

  7. Keçiören ankarada yaşıyorum paketleme boncuk dizme el işi örme ne olursa yaparim yeterki satış yapılacak denmesin gıcık oluyorum ürün tanıtımı ve satış yapmaya sanki çevremiz var

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.