Kadınların Evde Yapabileceği Ek İşler

Bu yazımızda kadınların evlerinde yapabileceği ek işlerden bahsetmek istiyoruz. Liste şeklinde yapacağımız öneriler için yine sitemizde bulunan ek iş ilanlarına da göz atabilirsiniz.

Saçlarınızı Satarak Kazanç Sağlayabilirsiniz

Evet yanlış okumadınız, saçlarınızın aslında para edeceğini biliyor muydunuz? Özellikle düğün, nişan, kına, mezuniyet gibi özel günlerde kadınlar o gün için özel saç ve kakül kullanırlar. Kuaförler bu saçları, sizin gibi insanların sattığı doğal ve sağlıklı saçlardan elde eder.

Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi dediğimiz için gözünüz korkmasın lütfen. Bahsettiğimiz paketleme işi tamamen karton, ambalaj ve kutu gibi paketleme işleridir. Özellikle büyük firmalar şunu çok yapıyor. Fabrikada üretilen tüm ürünler paketsiz oluyor, çünkü paketlemeleri için insan gücüne ihtiyacı var.

Bu yüzden sizlere büyük büyük koliler ile gelen mallarını paketlemelerini isteyebiliyorlar. Bu konuyla ilgili yazılmış detaylı yazı burada >>> Evde Paketleme Yaparak 2500 TL Kazanabilirsiniz!

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak

Kendimiz ve ailemiz için her gün çeşit çeşit yemek yaparız. Her birimiz kendi çapımızda aşçıyız. Peki bundan para kazanmak iyi olmaz mı? Yoğun çalışanlar ev yemeğine hasret kalıyor. Siz de onlar için yemek yapabilir ve böylece ek gelir elde edebilirsiniz.

evde yemek yaparak para kaazanma

 

Evde Kalem ve Silgi Paketleme

Eğitim öğretim dönemlerinin açılmasına yakın zamanlarda ilginin inanılmaz artmasından ötürü işverenler çok fazla ürün çıkartıyorlar. Fabrikalarında ise ürünlerin sadece üretimine izin verildiğinden dolayı paketlemek ve montaj işlemlerini işçilerine yaptırmak yerine çevresindeki ev hanımlarına gönderebiliyorlar.

Sizlere üretilen malzemelerin sadece parçaları geliyor ve belirlenen sürede silgi ve kalemleri monte etmeniz isteniyor. Bu konuyla ilgili yazılmış detaylı yazı burada >>> Evde Kalem ve Silgi Paketleme İşi

Evde Ütü Yaparak Para Kazanma

Hem tekstil atölyeleri, hem fabrikalar, hem de yoğun çalışma temposu olan insanlar için ütü yapan biri çok değerlidir. Sizler de eğer evinizde ütü masanız ve ütünüz var ise bu işi yapabilirsiniz.

 

Bu işleri nasıl ve nereden bulacağım?

Bunlar gibi evden yapılabilen pek çok iş kolunda ek gelir elde etmek istiyorsanız Gigahand.com sitesine ücretsiz üye olabilir ve yapabildiklerinizle ilgili ilan verebilirsiniz. Ayrıca sizin gibi ek gelir elde etmek isteyenlerin verdiği ilanları da buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Evden yemek yapma konusunda ilan vermek istiyorsanız daha önce verilmiş ilanları linke tıklayarak inceleyebilirsiniz: Evden yemek yapma iş ilanları

Evden yapılan ek iş ilanları hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere yorum bölümünden sorularınızı yazabilirsiniz. Bu sayede sizi yönlendirebiliriz.

6 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.