Evde Püskül Yaparak Para Kazanmak

Çok önemli bir detay: püskül!

Püskül kıyafetlerde, takılarda, mobilyalarda, ev dekorasyonunda ve daha pek çok yerde kullanılıyor ve modası asla geçmiyor.

Bu kadar yaygın kullanılan ve sürekli tercih edilen bir ürünün yapımı ve paketlenmesi de önemli bir ihtiyaç oluşturuyor elbette. Bu nedenle pek çok kadın ve erkek evlerinde bu işi yaparak ek gelir elde ediyorlar.

Evde püskül yapımının birden fazla avantajı var. Her şeyden önce yer kaplamayan bir iş kolu. Ayrıca kokusuz, tozsuz, kolay ve temiz. Bu sayede evinizde, atölyeler ve firmalar için püskül yapabilirsiniz. Böylece aylık 1500 TL civarında ek gelir elde edebilirsiniz.

Bu işi nasıl ve nereden bulacağım?

Bu ve bunun gibi evden yapabileceğiniz pek çok iş imkânı için Gigahand.com sitesine ücretsiz üye olabilir ve ilan verebilirsiniz. Ayrıca sizin gibi ek gelir elde etmek isteyenlerin verdiği ilanları da buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yorum bölümüne de adınızı soyadınızı, mail adresinizi ve çalışmak istediğiniz şehri yazarsanız yeni fikirler ve iş imkânları olduğunda sizinle iletişime geçebiliriz.

45 yorum

  1. Merhaba K.maraşta oturuyorum püskül işi yapmak istiyorum elimden gelir daha önce de yaptım bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim.

  2. Mersindeyim 24 yaşındayım doğum yaptığım için işten ayrılmak zorunda kaldım bu işe ihtiyacım var siz de uygun gorurseniz iletişime geçmenizi bekliyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.