Ek Gelir Elde Etmek Çok Kolay
İstanbul Sultangazi Evde Ek İş İlanları
Yazar: - 08 Temmuz 2018
1.172
2
İstanbul Sultangazi Evde Ek İş İlanları

Evde ek iş yapmak artık çok kolay, evinize alacağınız paketler, dikim, veya toplama işleri sayesinde belli bir zamanınızı ayırarak çok rahat ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ekgelirilanlari.com adresimizi aralıklarla takip etmek ve fırsatları değerlendirmek.

Tesbih Dizme İşleri

Evde tesbih boncuklarını bunun için üretilmiş özel iplere dizerek para kazanabilirsiniz. Bunu yaparken aynı zaman da boş vaktinizi değerlendirmiş olucak ve ek gelir yapma fırsatına sahip olacaksınız. Çevrenizde yer alan takı, tuhafiye gibi yerlere gidip tesbih satıp satmadıklarını soruşturun. Genelde tesbihler fabrika çıkışı araçlar olmadığından insan eli değip düzenlenmesi gerekiyor. Bu konuda en güzel fikirlerden birisi tesbih dizme işidir.

Komposto Yapma İşi

Komposto leziz bir yiyecek hiç kuşkusuz. Çevrenizde belli sanayi ve esnaf yerlerine yakınsanız eğer lokanta gibi yerlere gidip elimde komposto var satmak istiyorum derseniz bir çoğu kabul edecektir. Çünkü onlarda satacak ve para kazanacaklardır. Lezzeti ile geçmişten günümüze kadar uzanmış komposto ek gelir elde edebilmeniz için çok iyi bir fırsat. Biraz zahmetli ve zaman alabilir fakat sonuçta getirisi çok iyi olacaktır.

Telefon Kılıfı Süsleme İşi

Telefonlar artık hiç olmadığı kadar popüler günümüzde. 7den 70 e herkesin elinde bir cep telefonu var. Ve eski fiyatlarına göre daha pahalı olduklarından insanlar telefonlarına da değer veriyorlar. Zarar görmemeleri için koruyucu cam, sert silikon gibi kılıflar da takmak durumunda kalabiliyorlar. Bu sayede insanlar telefonlarını da güvenle saklayabiliyorlar. Sizler de telefonuna değer veren bu insanlar için kılıflarına çeşitli işlemeler ve süslemeler yaparak onlar için hem güzel bir kılıf hemde kendiniz için güzel bir ek gelir kaynağı elde edebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 2 Yorum Var)
  1. Rabia dedi ki:

    Merhabalar İstanbul sultangazide oturuyorum evde tesbih dizme işini yapabilirim ek gelire ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Büşra dedi ki:

    Marhabalar istanbul sultangazi de oturuyorum evde tesbih dizme işini yapabilirim ek gelire ihtiyacım var. Dönüş için bekliyorum yaparsanız çok sevinirim.

BİR YORUM YAZ