Evden Yapılabilecek İşler – Sultangazi

Sultangazi sakinleri için evden yapılabilecek işler nelerdir? Evde ek iş yapmak artık çok kolay, evinizde paketleme, dikim veya toplama işleri sayesinde belli bir zamanınızı ayırarak çok rahat ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ekgelirilanlari.com adresimizi aralıklarla takip etmek ve fırsatları değerlendirmek. Bu yazıda Sultangazi sakinleri için ek gelir imkânlarını inceledik.

Tesbih Dizme İşleri

Evde tesbih boncuklarını bunun için üretilmiş özel iplere dizerek para kazanabilirsiniz. Bunu yaparken aynı zaman da boş vaktinizi değerlendirmiş olacak ve ek gelir elde etme fırsatına sahip olacaksınız.  Genelde tesbihler fabrika çıkışı araçlar olmadığından insan eli değip düzenlenmesi gerekiyor. Bu konuda en güzel fikirlerden birisi tesbih dizme işidir.

Komposto Yapma İşi

Komposto leziz bir yiyecek hiç kuşkusuz. Lezzeti ile geçmişten günümüze kadar uzanmış komposto ek gelir elde edebilmeniz için çok iyi bir fırsat. Biraz zahmetli ve zaman alabilir fakat sonuçta getirisi çok iyi olacaktır.

Telefon Kılıfı Süsleme İşi

Telefonlar artık hiç olmadığı kadar popüler günümüzde. 7’den 70’e herkesin elinde bir cep telefonu var. Ve eski fiyatlarına göre daha pahalı olduklarından insanlar telefonlarına da değer veriyorlar. Zarar görmemeleri için koruyucu cam, sert silikon gibi kılıflar da takmak durumunda kalabiliyorlar. Bu sayede insanlar telefonlarını da güvenle saklayabiliyorlar. Sizler de telefonuna değer veren bu insanlar için kılıflarına çeşitli işlemeler ve süslemeler yaparak onlar için hem güzel bir kılıf hemde kendiniz için güzel bir ek gelir kaynağı elde edebilirsiniz.

 

Evden yapılabilecek işleri nasıl ve nereden bulacağım?

Bu ve bunun gibi evden yapılabilecek pek çok iş imkânı için Gigahand.com sitesine ücretsiz üye olabilir ve ilan verebilirsiniz. Ayrıca sizin gibi ek gelir elde etmek isteyenlerin verdiği ilanları da buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yorum bölümüne de adınızı soyadınızı, mail adresinizi ve çalışmak istediğiniz şehri yazarsanız yeni fikirler ve iş imkânları olduğunda sizinle iletişime geçebiliriz.

23 yorum

  1. İstanbul sultangazide yaşamaktayım. Ekip olarak 3 kişi çalışacağız. Verilen işi özen ve titizlikle size ulastiracagimizdan emin olabilirsiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.