İstanbul Bahçelievler Evde Ek İş İmkanı

0
131
Bahçelievler Evde Ek İş ilanları

Bahçelievler İstanbul’un elit ve gelir düzeyi en yüksek ilçelerinden biridir. Zira sokakları, jeolojik konumu vb bir sürü etken ile buna kavuşmuştur. Her ne kadar elit olsada bir ilçe maalesef o ilçede sadece zenginlerin yaşadığını söylemek komik olur. Çünkü hemen hemen her yerden insanlar evde ek gelir ilanlarına muhtaç kalıyorlar. Dolayısı ile eğer bahçelievler veya çevre ilçelerinden birisindeyseniz bu yazacaklarımız sizleri de ilgilendiriyor.

Cüzdan Dikme İşi

Cüzdan hem erkeğin, hem kadının vazgeçilmez bir parçasıdır. Paralarımız, faturalarımız, kartlarımız, önemli notlarımız vb şeylerin hepsini cüzdanımız da taşırız. Cüzdanımız bizim için vazgeçilmez bir parça gibi, dolayısı ile bu parçamızın da şeklinin, kalitesinin biraz da olsa güzel olmasını isteriz ve aynı zaman da kaliteli. Bazı cüzdan üreticileri, cüzdanlarının yanal yüzlerini üretirler, ve kaliteli dikiş için ise evlere dikiş nakış malzemeleri olan tecrübeli ev sahiplerine ek iş olarak sunarlar. Sizler de bu tarz evde ek iş yapabilir ve gelirinizi arttırabilirsiniz.

Evde Kuaförlük İşi

Eğer bulunduğunuz mahallede, semtte uzun yıllardır oturuyorsanız ve çevreniz genişse sizin için çok güzel ek gelir modelimiz var. Evde kuaförlük işi. Alacağınız temel kuaför malzemeleri ile arkadaşlarınız ve yakın çevrenizi evinizde ağarlayacaksınız, vergi, faturalar vb giderleriniz olmayacağı için tüm yaptığınız kesimler ve diğer işlemlerin geliri size direkt olarak yansıyacağından kar marjı inanılmaz  yüksektir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi yazın.