Ek Gelir Elde Etmek Çok Kolay
Evde Kolonya Doldurma Paketleme İşi Veren Firmalar
Yazar: - 04 Ağustos 2018
128
3
Evde Kolonya Doldurma Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Kolonya Doldurma Paketleme Ek İşi

Evde kolonya doldurma ek işi günümüzde evden yapılan ek iş fırsatları içerisinde fiziki ortamın ve dikkatin en önemli olduğu ek iş imkânları arasındadır. Bu ek iş fırsatının riski göz önüne alındığında kazancının fazla olması gerekli şartları taşıyan çok sayıda insanın başvuruda bulunmasına sebep olmuştur.

Bu ek iş fırsatı sayesinde birçok kişi hem acil ihtiyaçlarını giderirken aynı zamanda aile bütçelerine de destek olmuş olacaklardır. Ülkemizde işsizlik oranı düşünüldüğünde ve özellikle ev hanımlarının boş zamanları dikkate alındığında evden kolonya doldurma ek işi için oldukça büyük ve yeterli niteliğe sahip potansiyel bulunmaktadır.

Evde Kolonya Doldurma İşi Nasıl Yapılır?

Evde kolonya doldurma ek işi riskli ve geniş fiziki ortamın gerektirdiği bir ek iş olduğu için sadece bu vasıfları taşıyan kişilerin tercih ettiği bir imkândır. Kolonyaların son derece yanıcı olmasında dolayı hem çok dikkatli olmalı hem de gerekli tedbirlerin en profesyonel bir şekilde alınması gereklidir. Özellikle ahşap evler için bu ek iş imkânı kesinlikle önerilmemektedir. Özellikle bayram zamanlarında kolonya ihtiyacının oldukça artması bu ek iş imkânına bu zamanlarda daha yoğun ihtiyaç duyulmasına yol açmıştır.

Firmamlar evde kolonya doldurma ve paketleme işi için gerekli olan kolonya türlerini, kolonya şişelerini ve ambalajlarını ve doldurma için gerekli olan ekipmanları bu ek işini verdikleri kişilere ulaştırmaktadırlar. Bu ek iş imkânında istenilen çeşitte kolonyaların şişelere doldurulması ve ambalajlanması sağlanmaktadır. Ağızlarının sıkıca kapatılması oldukça önemlidir. Çünkü aksi takdirde kolonya içerisindeki alkol havaya karışacaktır.

Evde Kolonya Doldurma Ek İşi Kazancı

Evde kolonya doldurma ek işi kazancı litre başına hesaplanmaktadır. Evde kolonya doldurma ek işi kazancı ise aylık ortalama 2000 TL gibi bir oranlara çıkabilmektedir. Çünkü riski diğer ek işlere göre daha fazladır. Doldurulan kolonya litresi arttıkça oranlarda artacaktır.

Evde Kolonya Doldurma Ek İşi Başvuruları

Evde kolonya doldurma ek iş başvuruları firmaların yayınladıkları ilanın altındaki başvuru formlarını doğru ve eksiksiz olarak doldurulması ile yapılmaktadır. Riskli bir ek iş fırsatı olduğu için seçim süreci daha uzun sürmekte ve daha özenli yapılmaktadır.

 İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 3 Yorum Var)
 1. yeter erturan dedi ki:

  evde kolonya doldurma isi yapabilirmiyim veya benzer is olabilir paketleme iside olur umraniyede ikamet ediyorum saygilarimla

 2. Gamze dedi ki:

  Merhaba,
  Evde paketleme işi daha önce yaptım yine yapabilirim
  Sancaktepe de oturuyorum
  Bilgi alabilir miyim

 3. Deniz dedi ki:

  Bu işe talibim. Bilgi verir misiniz?

BİR YORUM YAZ