Ek Gelir Elde Etmek Çok Kolay
Evde Anahtarlık Yapma İşi | Aylık 750 TL Gelir İmkanı
Yazar: - 24 Şubat 2019
1.905
12
evde anahtarlik yaparak 750 tl kazanmak

Eskiden anahtarlıklarımızı kendimiz yapardık hatırlar mısınız? Desenli, şekilli, böcekli, kalpli vb. gibi. Şimdi sizlere önereceğimiz iş imkanı ise evde anahtarlık yapımı, paketlemesi veya örmesi. Aşağıda ki görselde ki gibi anahtarlıklar yaparak evinize ek gelir imkanı sağlayabilir ve evinize yardımcı olabilirsiniz.

Evde Anahtarlık Yapımı Ek İşi

Anahtarlık Yapma İşi

Bahsettiğimiz evde anahtarlık yapımı işi tam olarak yan tarafta görmüş olduğunuz resimdeki gibidir. Bu şekilde renkli renkli, güzel anahtarlıklar yaparak satabilirsiniz. Aynı zamanda anahtar firmaları da evlere ek iş olarak demonte şeklinde anahtar parçaları gönderip, hanımlardan veya yapan kişilerden bu anahtarları toplayıp monte etmesini isteyebiliyorlar. Bu tarz bir anahtarlama ilanı geldiğin de sizler ile iletişime geçmemizi istiyorsanız yorum bölümünden bulunduğunuz il ve mail adresinizi yazmanız bizler için yeterlidir. Lütfen telefon numaralarınızı yorum bölümünden göndermeyin. Bu işlemler dikkate alınmaz. Telefonlarınızı her yerde paylaşmayın. Bunu sürekli sizlere belirtmemize rağmen yazanlar olabiliyorlar. Bu konuda dikkatli olun.

İşverenler Anahtarlık Yaptırmak İstiyorlar

Arkadaşlar günde sadece belki de 5-6 saatinizi ayırarak tane başına 0.10 kuruş gibi rakamlara evde anahtarlık yapımı bu anahtarlıklar gerçekten günümüz şartlarında sizler için en iyi ek gelir kaynağıdır. Özellikle ev hanımları, çocuğunuzu okula gönderdikten sonra eşinizi de işine gönderdikten sonra eviniz de oturup televizyon izlemek ve hiçbir şey yapmamak sizi rahatsız etmiyor mu?

Evinizde yine oturun, yine tv izleyin fakat bu işi de el altından yapın. Böylece çocuğunuz için, kendiniz için ve en önemlisi eviniz için bi ek geliriniz olur. Zor zamanlar için para biriktirirsiniz. Bu örnekler arttırılabilir. Her şey sizin elinizde sorup, soruşturun. Biz yine ekgelirilanlari.com olarak elimize gelen her türlü işveren ilanını sizlerle paylaşmaktan çekinmeyeceğiz.

Yorumlarınızı ve önerilerinizi bizlere bildirmekten lütfen çekinmeyin, sizler sayesinde biz varız. Elimize ulaşan her türlü işveren ilanlarını da sizlere ulaştıracağımızdan şüpheniz olmasın lütfen. Diğer sistemler gibi, sizleri aldatmıyor tamamen ziyaretçilerimizin istedikleri doğrultuda ilerliyoruz. İllere göre ek iş kategorimize bakarak kendi ilinizde bulunan mevcut illere de bakabilirsiniz. Böylece hiçbir ilanı da es geçmemiş olursunuz.ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 12 Yorum Var)
 1. Elif dedi ki:

  İzmir çigli

 2. funda dedi ki:

  Antalya

 3. Nesrin dedi ki:

  Anahtar işi yapmak istiyorum

 4. Gamze dedi ki:

  Anahtar işini yapabilirim.

 5. Merve dedi ki:

  Kayseri kocasinanda oturuyom evde paketleme işi arıyom

 6. Sedanur kanat dedi ki:

  Hatay antakyada oturuyorum. Evde paketleme işi ariyorum. Evliyim ve hamileyim çok ihtiyacım var

 7. HANİFE ÇELEBİ dedi ki:

  evde yapabileceğim bir iş arıyorum. geri dönüşünüz beni sevindirecektir.

 8. Sevim dedi ki:

  Selam ankarada yaşıyorum elim işe cok yatkın ekibim var bizede yollarmısınız iş 0541 860 95 53

 9. burcu dedi ki:

  adana seyhan

 10. Adnan ALTAY dedi ki:

  Bizde yapabiliriz tabi sizde isterseniz

 11. Hatice dedi ki:

  Yeni evliyim aynı zamanda öğrenciyim evde yapabileceğim bir işe ihtiyacım var yardımcı olur musunuz?

 12. Arzu Maviyıldırım dedi ki:

  İzmir konak

BİR YORUM YAZ