Ek Gelir Elde Etmek Çok Kolay
Anket Doldurarak Para Kazanma (Kanıtlı)
Yazar: - 29 Ağustos 2019
352
0

Anket doldurarak para kazanılmaz demeyin.Bu yazımız da kanıtlı resimli bir anlatım sunduk.Bizzat kendimiz denediğimiz bi kaç kazandıran firma sunduk.Anket doldurara para kazanmak için firmalardan bir tanesi “ysense” anket doldurarak günlük para kazanabilirsiniz.Eğer ilgileniyorsanız okumaya devam edebilirsiniz.

Anket Nedir?

Belli firma veya kişilerin veya grupların bir konu üzerindeki duygu, düşünce ve deneyimlerini anlamak için belli bir plana göre hazırlanmış olan soru listeleridir.Anket, kişilerin belli konulardaki tutumlarını, düşünce ve duygularını, önerilerini saptamak üzere yazılı olarak hazırlanmış soru listeleridir. Bilimsel değer taşıması için, geçerli ve güvenli sonuç vermesi beklenir.

Anket doldurmak ve para kazanmak istiyorum o halde nerden başlamam gerekiyor? 

Cevap: Öncelikle adım adım incelediğimiz firmaları resimli bir şekilde anlatıyoruz.

1 – ClixSense Firması ile anket doldurarak para kazanmak.Ayrıntılı resimli şekilde anlatacağız.

Öncelikle üye olmakla başlıyalım. Üye olmak için TIKLAYIN

Ysense Anket Doldurarak Para Kazanmak

Yukardaki gibi bir ekran gelecek ve sizde email yazan yere kendi mailinizi (doğru girin aktivleştirme linki gelecek) ardından şifre belirleyip üye olacaksınız.

Gördüğünüz gibi işaretlediğimiz alanda anket doldurmaya başlıyabilirsiniz.Sağ altta günlük yapacagınız liste bulunuyor masaüstü pc ile bağlanıyorsanız siteyi türkçeye çevir seçenegi ile daha rahat işlem yapabilirsiniz.

Yukarda görüldüğü gibi anket örneği bulunmaktadır.

Hesabınızdan parayı çekebilmeniz için en az 20 dolara ulaşmanız gerekmektedir.Anketleri doldurup 20 dolara ulaştığınız zaman paranızı çekebilirsiniz.

Biz denedik kanıt olarak da çektiğimiz parayı gösteriyor.

Kanıt;

ClixSense’de bir de seviye yani level sistemi mevcut. Profilinizin değeri, doldurduğunuz anket ve yerine getirdiğiniz görev sayısı, referansınızla üye olan kişi sayısına göre seviyeniz artıyor. Seviyeniz arttıkça anket ve görev başına daha çok gelir elde edebiliyorsunuz.

Önemli notlar:Anket ve görevler sürekli gelmiyor. Oluşturduğunuz profile göre, seviyenize göre, anket ve görevlerin belirlenen kotalarına göre gönderilen anketlerin sıklığı ve süresi değişebiliyor. Bazen günde 5 anket 10 görev gelirken bazen de bir hafta boyunca hiçbir şey gelmeyebiliyor.

Anket ve görevleri sürekli kontrol etmeniz gerekiyor. Bunun takibini yapmak için ClixAddontarayıcı eklentisini kullanabilirsiniz.

Öncelikle Ysense Nedir Kazanç Oranları Nedir ?

ClixSense ile sadece anket doldurarak para kazanma değil, çeşitli yan görevler de mevcut. Bu görevler genelde size verilen kelimeyi Google’da aratma, reklamlara tıklama, video izleme, uygulama deneme gibi basit işlemlerden oluşuyor.

* Doldurduğunuz anket başına 0,05 ile 2 dolar arasında kazanç elde edebiliyorsunuz.
* Görevlerde ise 0.01 dolardan 5 dolara kadar kazanç elde etmeniz mümkün.

Bazı görevlerde sizden bir ürün satın alıp, deneyip buna göre anket doldurmanız isteniyor. Bu tür anketlerin ücretleri 20 dolara kadar çıkabiliyor.

Tabi ki bu yöntemi eğer gerçekten ihtiyacınız olan bir ürünse, anket teklifindeki ücrete göre ürünü daha ucuza mal etme konusunda avantajlı duruma gelecekseniz eğer, o zaman uygularsınız.

Fazla talep gelirse bir kaç firma var onlarıda sizine paylaşacagız. Kanıtlı resimli anlatım şeklinde.

Görüş ve yorumlarınızı burdan paylaşın lütfen.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ