Evde Kokulu Şişe Doldurma İşi

Evde kokulu şişe doldurma ek işi günümüzde en çok sunulan ek iş imkânları arasında yer almaktadır. Özellikle günümüzde araçlarda, ev yerlerinde ve çalışma alanlarında sıklıkla kullanılan ve yaydığı birbirinden güzel kokularla bulunulan ortamı ferahlatan bu kokuların şişelenmesi oldukça popüler hale gelmiştir.

Ek iş fırsatları birçok kişi için ihtiyaçlarını karşılamak ve aile bütçelerine destek olma anlamında oldukça önemli bir yere sahiptir. Özellikle hem günlük iş ve sorumlulukları yerine getirirken aynı zamanda boş zamanlarda bu ek iş fırsatı rahatlıkla yerine getirilebilmektedir. Ayrıca birkaç kişi bir arada çok daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde bu ek iş fırsatlarını yerine getirebilmektedirler.

Evde Kokulu Şişe Doldurma İşi Nasıl Yapılır?

Bu iş dikkat ve özen gerektirmektedir. Çok fazla özel yetenek gerektirmediği için ve tecrübe konusunda fazla bir şart olmaması bu işe olan talebin yüksek olmasına neden olmaktadır. Kolonya doldurma işinde hızlı ve dikkatli olunması önemlidir. Çünkü özellikle ağız kısımları yeterince kapatılmayan kokuların özelliği çok kısa sürede havaya karışarak yok olmaktadır.

Firmalar evde kokulu şişe doldurma ve paketleme işi için gerekli olan koku çeşitlerini, şişeleri, ambalajlama malzemelerini ve gerekli ekipmanları yollamaktadır. Burada önemli olan istenilen ebatlardaki şişelere istenilen türde ve ağırlıkta kokuların doldurulması ve sorunsuz bir şekilde ambalajlanmasıdır. Zamanında teslimat firmalar için oldukça önemlidir.

Evde kokulu şişe doldurma ek işi kazancı litre başına kazanç hesaplanmaktadır. Yapılan şişeleme arttıkça kazanç da aynı oranda artmaktadır.

 

Benzer bir iş için tıklayınız >>> Evde Su Balonu Paketleyerek Ayda 2000 TL Kazanabilirsiniz!

Bu işi nasıl ve nereden bulacağım?

Bu ve bunun gibi evden yapabileceğiniz pek çok iş imkânı için Gigahand.com sitesine ücretsiz üye olabilir ve ilan verebilirsiniz. Ayrıca sizin gibi ek gelir elde etmek isteyenlerin verdiği ilanları da buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yorum bölümüne de adınızı soyadınızı, mail adresinizi ve çalışmak istediğiniz şehri yazarsanız yeni fikirler ve iş imkânları olduğunda sizinle iletişime geçebiliriz.

26 yorum

  1. Meraba iyi günler ben sizden iş istiyroum 10 yıllık iş deneyimim var evlendigim için şuan çalışamıyorum ihtiyacım var eğer verirseniz sevinirim istanbulda beyoğlu kasimpasada yaşıyorum
    Dönüş yaparsanız sevinirim 🤗

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.