Ek Gelir Elde Etmek Çok Kolay
Evde Kokulu Şişe Doldurma İşi Veren Firmalar
Yazar: - 04 Ağustos 2018
153
7
Evde Kokulu Şişe Doldurma İşi Veren Firmalar

Evde Kokulu Şişe Doldurma Ek İşi

Evde kokulu şişe doldurma ek işi günümüzde en çok sunulan ek iş imkânları arasında yer almaktadır. Özellikle günümüzde araçlarda, ev yerlerinde ve çalışma alanlarında sıklıkla kullanılan ve yaydığı birbirinden güzel kokularla bulunulan ortamı ferahlatan bu kokuların şişelenmesi oldukça popüler hale gelmiştir.

Ek iş fırsatları birçok kişi için ihtiyaçlarını karşılamak ve aile bütçelerine destek olma anlamında oldukça önemli bir yere sahiptir. Özellikle hem günlük iş ve sorumlulukları yerine getirirken aynı zamanda boş zamanlarda bu ek iş fırsatı rahatlıkla yerine getirilebilmektedir. Ayrıca birkaç kişi bir arada çok daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde bu ek iş fırsatlarını yerine getirebilmektedirler.

Evde Kokulu Şişe Doldurma İşi Nasıl Yapılır?

Evde kokulu şişe doldurma işi için dikkat ve özen gerektirmektedir. Çok fazla özel yetenek gerektirmediği için ve tecrübe konusunda fazla bir şart olmaması bu işe olan talebin yüksek olmasına nende olmaktadır. Kolonya doldurma işinde hızlı ve dikkatli olunması önemlidir. Çünkü özellikle ağız kısımları yeterince kapatılmayan kokuların özelliği çok kısa sürede havaya karışarak yok olmaktadır.

Firmamlar evde kokulu şişe doldurma ve paketleme işi için gerekli olan koku çeşitlerini, kokuları şişelemek için gerekli olan şişeleri, ambalajlama malzemelerini ve şişe doldurma ve kapakların tam olarak kapanması için gerekli ekipmanları yollamaktadır. Burada önemli olan istenilen ebatlardaki şişelere istenilen türde ve ağırlıkta kokuların doldurulması ve sorunsuz bir şekilde ambalajlanmasıdır. Zamanında teslimat firmalar için oldukça önemlidir.

Evde Kokulu Şişe Doldurma Ek İşi Kazancı

Evde kokulu şişe doldurma ek işi kazancı litre başına kazanç hesaplanmaktadır. Evde kokulu şişe doldurma ek işi kazancı ise aylık ortalama 1400 TL gibi bir rakamdır. Ve yapılan şişeleme arttıkça kazançta aynı oranda artmaktadır.

Evde Kokulu Şişe Doldurma Ek İşi Başvuruları

Evde kokulu şişe doldurma ek iş başvuruları bu hizmeti sunan firmaların yayınladıkları ilanların içerisinde yer alan başvuru formlarını güncel bir şekilde doldurulması ile gerçekleşmektedir. Bu aşamada kabul edilen başvuru sahipleri ile hemen iletişime geçilmektedir.İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 7 Yorum Var)
 1. emel afyon dedi ki:

  kokulu şişe yapmak istiyoruz ailece yardımçı olurmusunuz

 2. Serkan eken dedi ki:

  Bende evde ek iş yapmak istiyorum lütfen bana ulaşırsınız sevinirim

 3. ali tosun dedi ki:

  Detaylı bilgi alabilir miyim? Denizli

 4. Müge dedi ki:

  Kokulu şişe doldurma işi istiyorum. Çamlıca üsküdar

 5. Filiz dedi ki:

  Dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler

 6. Zeynep dedi ki:

  Bende evde şişe doldurma işi yapmak istyorum yardimci olurmusunuz

 7. İlknur dedi ki:

  Çok ihtiyaçım var lütfen geri dönüş yapın çok temiz ve düzenli bir şekilde yaparım

BİR YORUM YAZ