Ek Gelir Elde Etmek Çok Kolay
Evde Dantel Örme İşi İle Para Kazanma
Yazar: - 27 Şubat 2018
352
11
Evde Dantel Örme İşi İle Para Kazanma

Çok eski kültürlerden beri ülkemiz de dikiş nakış vardır. Bunların en büyük örneklerinden biride belki de bizizdir. Zira Türkiye’de ki kadınların büyük çoğunluğuna adeta anadan miras gibi bir özellik. Hepsi becerikli doğuyorlar, bu yüzden ellerinden her türlü dikiş ve nakış işleri gelebiliyor. Bu sayede evde dantel örme işi ile para kazanmak mümkün.

Baktığımız zaman bu iş herkesin yapabileceği bir iş gibi gözükse de aslında değil. Çünkü ortada büyük bir emek ve harcanan zaman söz konusu. Etrafınız da bu işleri yaparak nasıl kazanıcam ben diye soranlar, yada bu iş ile bir şey kazanamazsın diyenler elbette olacaktır. Sakın böyle sizin şevkinizi kıracak insanlara aldırış etmeyin, her zaman olacaktır bunlar. Başarıya doğru giden yolda hep engeller olacaktır bunları aşın. Eskiden beri süregelen bu hobimiz artık bizim ek gelirimiz olabilir kadınlar.

Baktığınız zaman günün büyük çoğunluğu evde geçiyor, zorlaşan hayat şartları da bize keşke sağdan soldan üç beş bir şey gelse demeye zorluyor. Maalesef şartlar böyle iken her aradığımız ya da her umduğumuz işi bulmak da bir o kadar zor. Bu yüzden sizlere hep önerilen yapıyoruz sitemiz de. Belki bu yazı sizi tatmin etmeyecektir fakat bloğumuzda yer alan binlerce ilanları gezin, elbet sizin kafanız da bir şey bulacaksınızdır. Eğer el yatkınlığınız bu işe karşı gerçekten var ise ve eskiden bu yana sürekli yapıyorsanız günlük sadece 4 – 5 saatinizi ayırarak 750 TL – 950 TL arası gelirlere ulaşmak peki ala mümkün.

Evde Dantel Örme İşi Gerçekten Karlı!

Bunun için yapmanız gerekenler ise, çevrenizde ki tuhafiye, dikiş nakış ile ilgilenen bir yer bulmak ve onlara çok ucuzdan temin edebileceğinizi söylemek. % 90 a nı fabrikasyon ürünler yerine sizin yapmış olduğunuz el emeği göz nuru dikişleri sevecektir. Bunun gibi mantık yürütüp etrafınızda yer alan iş verenlere sorarak evde yaptığınız dantelleri satıp ek iş sağlayabilirsiniz. Kazanacağınız para elbette ki sizi rahatlatacak ve bir sonra ki işler için de şevklendirecektir. Eğer olur da bu tarz bir işveren ilanı bizlere geldiğin de size ulaştırmamızı istiyorsanız, yorum bölümünden bizlere il, ilçe ve mail adresinizi yazın.ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 11 Yorum Var)
 1. Kübra savaş dedi ki:

  Yozgat yerköy

 2. suheda tunc dedi ki:

  evde dantel ve orgu yaparak para kazanmak istiyorum

 3. Leyla dedi ki:

  Ben evde yapılabilecek her türlü paketlemeyi yaparım zaten sabahtan akşama kadar evdeyim oğlum küçük olduğu için dışarıda çalışamıyorum eşim çalışıyor ama daha düğün borcumuz var acilen işe ihtiyacım var

 4. Leyla dedi ki:

  Lütfen bana geri dönüş yapın

 5. Gamze dedi ki:

  Ben evde dantel yapıyorum değişik tarzda ilgilenirseniz memnun olurum.

 6. Elif dedi ki:

  Gebze/Darıca

 7. ZEYNEP TAT dedi ki:

  İşten söz ediliyor, ama ben henüz kimseye ulaşamadım. Evde iş yapmak istiyorum. Paketleme ya da örgü olabilir. Kayseri’de oturuyorum. Öğretmenim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 8. ZEYNEP TAT dedi ki:

  İşten söz ediliyor, ama ben henüz kimseye ulaşamadım. Evde iş yapmak istiyorum. Paketleme ya da örgü olabilir. Kayseri’de oturuyorum. Öğretmenim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

  e-posta adresim: ogrtzeyneptat@hotmail.com

 9. Rabia Ören dedi ki:

  Afyon

 10. Ilknur dedi ki:

  Her turlu dantel orgu yapabilirim. Bu ise ihtiyacm var

 11. Nur bayirli dedi ki:

  Evde dantel ve hangi iş olursa yaparim

BİR YORUM YAZ