Ek Gelir Elde Etmek Çok Kolay
2019 Plastik Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak
Yazar: - 31 Ağustos 2019
951
5

Günümüz şartlarında ev hanımları zorlaşan hayat şartlarından dolayı ailelerine eşlerine destek olmak için evde ek iş yaparak ev ekonomisine katkıda bulunmak istiyorlar.Bunun yanı sıra  üniversite öğrencileri de okul harçlıklarını çıkarmak ve ailelerine yük olmamak için ek işleri yapmaktadır.

Evde ek iş olarak yapabileceğiniz birden fazla seçenek bulunuyor. Bu iş çeşitleri arasında ev hanımları ve öğrencilerin en çok tercih ettikleri paketleme işleri olarak bilinmekte.

Evde plastik bardak paketleme işi yaparak aylık 1500-2000 TL arası para kazanmak mümkün. Bazı evlere ek iş veren firmalar düzenli olarak çalıştıkları kişilere SSK sigortası bile yapmakta. Sizde evinizden plastik bardak paketleme işi yapmak istiyorsanız bu tür ilanları kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Evde plastik bardak paketleme işi farklı kollarla yapılabilir. Genellikle bahsettiğimiz gibi bu iş türünde de bir grubu ekibi olan kişiler, bu işi daha rahat ve kolayca yapabilirler. Artık Türkiye’nin yaklaşık olarak her yerinde bardak paketleme işi veren firmalar bulunuyor.

Firmalar size gönderecekleri 5000 adet plastik bardağı haftalık olarak teslim almak isteyeceklerdir ve evde plastik bardak paketleme işi için size haftalık olarak yaklaşık 300 TL vereceklerdir. Aylık olarak aldığınızda ise yaklaşık 1500 TL ücret alacaksınız. Az önce de bahsettiğimiz gibi başta kolay görünse de tek başınıza yapmanız biraz zor olacaktır. Bu yüzden kendinize bir ekip kurmanızı veya yardımcı bulmanızı tavsiye ediyoruz. Eminiz ki, kendinize bir çalışma arkadaşı bulduğunuzda bu iş sizin için daha eğlenceli bir hale gelecektir.

Evde Plastik Bardak Paketleme Yapımı 

Evde plastik bardak paketleme işi için seçkin firmalar bulunmaktadır.Başvuru yaptıktan sonra firma ince eleyip sıkı dokuyor.Karar verdikten sonra dönüş sağlıyor. Eğer firma sizi uygun görürse iletişime geçip gerekli malzemeleri gönderip ayrıntılı şekilde sizinle görüşüp bilgi veriyorlar.

 • Paket lastiği
 • Şeffaf ambalaj poşeti
 • Eldiven
 • Paketleri dizeceğiniz büyük paket kolisi

Paketleme işi veren firmalara nasıl başvuru yapılır?

Öncelikle başvuru doldurmadan önce örnek yazı ile başvuru yapabilirsiniz.

Ad soyad:

İletişim tel:

Ücret beklentiniz:

Günde kaç saat çalışabilirsiniz:

Şeklinde aşağıda başvuru formu linkilne tıklayıp bilgileri atmanız ve beklemeniz gerekiyor.

Türkiye genelinde bir çok firma evlere paketleme işi vermektedir. Diyarbakır,İstanbul, Ankara, İzmir, Ankara, Adana ve bir çok büyük şehirlerde evlere ek iş veren firmaların sayısı çok daha fazladır. Bu şehirlere uzak olsanız bile iş veren firmaların bulunduğunuz şehirlerde de şubeleri oluyor, o yüzden firma bu şehir dışındakilere de ek iş verebiliyor.

Plastik bardak paketleme işi veren firmanın ilanına aşağıda yer alan basit başvuru formunu doldurup göndererek başvuru yapabilirsiniz. Soru ve kafanıza takılanlar için yorum kısmından yazabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 5 Yorum Var)
 1. Zeynep dedi ki:

  Sakarya Adapazarı oturuyorum bu işi yapabilirim böyle işlere ihtiyacım var her türlü paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Gulhan dedi ki:

   Istanbul bahcelievlerde oturuyorum paraya ihtiyacim var her turlu paketleme islerini yaparim geri donusum yaparsaniz cok sevinirim simdiden teskkur ederim

 2. Kadriye dedi ki:

  İstanbul ümraniye cakmakta oturuyorum.paketleme işi arıyoum yardımcı olursanız sevinirim

 3. İlkay ipek dedi ki:

  İstanbul Bağcılar meydana yakın oturuyorum bu tür işler yapabilirim ortalama günde 5 saat yapabilirim

 4. Seda dedi ki:

  Gebze de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum okuyan öğrencilerim var hasta kayınpederim var eşim çalışmıyor evim kira lütfen Geri dönüş yaparsanız sevinirim

BİR YORUM YAZ