Ümraniye Evde Ek İş İlanları

19
886
Ümraniye Evde Ek İş İlanları

Ülkemizin nüfus olarak en yoğun bulunan şehri İstanbul’un 4. en büyük ilçesi olan Ümraniye ilçemiz hakkında evde ek iş ilanları bilgileri sunacağız. Bu sayede evde geçirdiğiniz boş vakitlerinizi değerlendirerek sizler de iyi ek gelirler elde edebileceksiniz. Diğer tüm iş ilanları içinse yine sitemizi kullanabilirsiniz.

Ümraniye Evlere İş Veren Firmalar

Unutmamalısınız ki bu ilçede oldukça fazla iş yeri var. Dolayısı ile bir çok işveren, işlerini teslim edebilmek için kişilerin kendilerine gelip iş istemesini diliyorlar. Zira bir çok kişi bu kadar büyük nüfuslu şehir de tek tek dolaşıp elimde iş var diye durmaz. Çevrenizi iyice kolaçan edip, sizin için en uygun olan, günde sadece 4-6-8 saatinizi ayırabileceğiniz ve genellikle el işleri tarzında iş aramalısınız. Aşağıda ki örnekler bu soruna en büyük cevaplar olacaktır.

Evde Çorap Katlama İşi

Bildiğiniz üzere giyim, kumaş, pamuklu giysiler, havlular vb her şey fabrikasyon ürünleri olup tamamen dikiş nakış olarak üretilmektedirler. Dolayısı ile bunların ambalajları için genellikle fabrika sahipleri, iş sahipleri ekstra işçi tutmak yerine yada ekstra makine almak yerine bunların katlanıp montajı işlerini çevresinde ki ev hanımlarına güzel miktarlar ödeyerek yaptırıyorlar. Bu yüzden çevrenizde eğer giysi, kıyafet gibi üretim yapan yerler var ise çorap katlama işi de buna en güzel örnektir gidip sorun.

Raptiye Paketleme Montajı İşi

Raptiyeler ; okullarda, terzilerde, ofislerde, eğitim merkezlerinde, derneklerde kısacası hayatımızın hemen hemen her yerinde sıklıkla kullandığımız bir masa başı araçtır. Eğer Çevrenizde raptiye, iğne, kalem, silgi gibi kırtasiye vari tarzında üretim yapan yerler varsa onlara bu tarz işlerin paketleme ve montaj işini yapabileceğinizi söylemelisiniz.

Sayı Fasulyesi Paketleme İşi

Yukarıda bahsini ettiğimiz raptiye paketleme işinin yanı sıra, ana sınıfı ve ilkokula yeni başlayan öğrenciler için alınması hep kesin olan sayı fasulyesi de yine paketlenilmeye ihtiyaç duyar. İnce çubuklar, eğitici plastikler, sayı fasulyeleri bunlar sayamayacağımız bir çok örnek gibi paketlenmeli ve bu şekilde satılmalıdır.

Ayna Süsleme İşi

Elleriniz gerçekten güzel işlere yatkınsa, görsel tasarımınıza, zevkinize güveniyorsanız bu iş tam size göre. Zengin muhitler de yaşayanlar, genellikle el emeği göz nuru dokumalara daha düşkündür. Aynı şekilde, yalı gibi eski tip binalarda ki zenginler daha da düşkündür. Eğer eliniz ayna, dolap, gibi şeyleri süslemeye ince motifler yaratmaya imkan sağlıyorsa mutlaka değerlendirmeniz gereken işlerin başında gelmektedir.

Arama Terimleri : Ümraniye evde ek iş, ümraniye evlere iş veren firmalar, ümraniye ek gelir fırsatları, İstanbul evde ek iş ilanları

19 Yorumlar

  1. İstanbul Ümraniye çakmak Mahallesi’nde oturuyorum evde ek iş arıyorum daha önce paketleme işi ve hediyelik eşya işi ve yatak örtüsü boncuk dikim işi ve bebek şapkası tepe toplama ponpon takma etiket dikme işi yaptık 5 kişiyiz elimiz hızlıdır

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi yazın.