Ek Gelir Elde Etmek Çok Kolay
Fotoğraf Çerçevesi Yaparak 1500 tl Kazanmak İster Misiniz ?
Yazar: - 26 Şubat 2018
363
2

Fotoğraf Çerçevesi Yaparak 1500 tl Kazanmak İster Misiniz ?

Eğer verdiğiniz cevap evet ise yazımızı okumaya devam edin. Son zamanlarda evde para kazanmanın kolaylaştığı bir döneme girmiş bulunmaktayız. insanlar artık kendi evlerinin konforundan uzaklaşmadan as üs dengesine maruz kalmadan ve vardiya kavramından uzak bir şekilde çalışmak için hiç denenmemiş yollar deniyorlar. Bunlardan biri de evde çalışarak para kazanmak. Hiç kuşkusuz en iyi yollardan biri olan eve iş alarak çalışmanın bugün yep yeni bir koluna sizlerle birlikte değineceğiz. Evde, konforlu ortamınızda fotoğraf çerçevesi yaparak ayda 1500 tl kazanmak ister misiniz ? o halde yazımızı okumaya devam edin. Evinizde bu işi yaparken dikkat etmeniz gereken birçok püf nokta bulunmaktadır. Bu püf noktalardan en önemlisi ürününüzü nasıl pazarlayacağınızdır. Genellikle fotoğraf çerçevesi işinde müşterilerinizi kendiniz bulabilirsiniz. Ürünlerinizi ister bir dükkanda satabilir isterseniz bir firmaya satabilir ve yine isterseniz dediğimiz gibi instagram sayfası üzerinden halka satabilirsiniz ve satmış olduğunuz ürünlerinizi de kendinize referans olarak kullanabilirsiniz. Referansınız ne kadar çok olursa o kadar çok müşteri çekebilirsiniz.

İşe ilk defa başlayacaksanız yapmanız gereken işlem ilk bir ay yapabildiğiniz kadar çerçeve yapmanızdır. Yaptığınız bu çerçeveleri son olarak fotoğraflar ve paylaşırsınız. Yine ürünlerinizi satabilmek için yüksek takipçili instagram hesabı kullanabilirsiniz. Bu hesapları da internetten satın almanız mümkündür. Müşterileriniz evlerinde sizleri bekliyor olacaklar. Yine bu ürünleri evinizde halka sunmadan önce videolu olarak da video paylaşım sitelerine yüklemeniz mümkündür.

Yaptığınız Çerçeveleri Nasıl Satabilirsiniz ?

Evde oluşturduğunuz çerçeveleri satmak için aslında birçok yöntem bulunmaktadır. İsterseniz bir işveren ile anlaşabilir ve işvereniniz ile anlaşmalı bir şekilde satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yine dilerseniz kendinize bir web site açabilir ve bu web site üzerinden satışlarınızı yapmanız mümkündür. Fotoğraf çerçevelerinin fotoğraflarını çekmelisiniz ve sitenize yerleştirmelisiniz. Fotoğraf çekiminde de yine kaliteli bir fotoğraf makinesi kullanmanız sizin avantajınıza olacaktır. Kullanacağınız fotoğraf çerçevelerini de yine ileri zamanlarda daha çok insanlara ulaştırabilmek için instagram sayfası açabilir ve bu instagram sayfası üzerinden de paylaşımını gerçekleştirebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 2 Yorum Var)
  1. Melis dedi ki:

    Doğum yaptığım için işten çıkmak zorunda kaldım şimdi evden birşeyler yapmak istiyorum evin gelirine ufakta olsa katkım olsun istiyorum

  2. Gul dedi ki:

    Benimde bu ise ihtiyacim çok var bebegime katki sağlamak için bilgi alabilir miyim

BİR YORUM YAZ