Ek Gelir Elde Etmek Çok Kolay
Evde Tespih Yaparak Ayda Ortalama 1600 TL Kazanmak
Yazar: - 30 Temmuz 2018
118
2
Evde Tespih Yaparak Ayda Ortalama 1600 TL Kazanmak

Evde Tespih Yapımı İşi İle Ek Gelir Elde Etme

Evde tespih yapımı ek iş fırsatı özellikle ekonomik anlamda oldukça sıkıntı çeken ve zor zamanlar yaşayan kişi ve aileler için oldukça önemlidir. Çünkü ek iş fırsatları içerisinde Evde tespih yapımı işi oldukça iyi kazançlar sağlayabilmektedir. Ülkemizdeki gelir dağılımı düşünüldüğünde ülkemizde de birçok yerleşim yerinde ek iş fırsatları aile bütçelerinin en önemli denge unsurlarından biri haline gelmektedir.

Esnek çalışma fırsatı ve çalışma planlamasının kişiye göre ayarlanabilmesi bu ek iş fırsatlarını en önemli artısıdır. Bu anlamda evde tespih yapımı ek işi yetenek ve tecrübe gerektiren bir ek iş imkânı durumundadır.

Evde Tespih Yapımı Ek İşi Nasıl Olur?

Evde tespih yapımı ek işi yetenek ve tecrübe gerektirdiği için başvuru sayısının oldukça sınırlı olduğu bir iştir. Tespihin Türk kültüründe önemli bir yeri vardır. Ve tespihler yapıldığı malzeme ve işçiliğine göre oldukça yüksek fiyatlara satılabildiğinden dolayı bu ek iş fırsatını sunan kişi ya da firmalar kişi seçiminde oldukça titiz davranmaktadırlar.

Evde tespih yapımında gerekli tüm tespih taşları, püskülleri ve iplikleri işi yapacak kişilere ulaştırılmaktadır. Burada yapılacak modeller, kullanılacak tespih taşı çeşidi gibi her ayrıntı önceden sizlere bildirilmektedir. Bu ek iş fırsatında işçilik oldukça önemli olduğu için firmalar kaliteli bir işçilik talep etmektedirler. Bu kaliteyi yakalayan kişiler ile uzun sürekli çalışılması planlanmaktadır. Ayrıca tespihler için özel hazırlanmış ambalajlara da yerleştirilmesi oldukça önemlidir.

Evde Tespih Yapımı Ek İşi Kazancı

Evde tespih yapımı kazancı yapılan tespih adedine göre belirlenmektedir. Bu iş imkânı özellikli bir iş olduğu için aylık ortalama kazancı 1600 TL civarında değişmektedir. Hatta kimi durumlarda bu kazanç kullanılan taşların değerine göre daha da artabilmektedir.

Evde Tespih Yapımı Ek İşi Başvuruları

Evde tespih yapımı ek işi istekleri özellikli bir iş olduğundan dolayı seçim aşamasında biraz daha özenli ve uzun olmaktadır. Firmaların yayınladıkları ilanların altındaki formlar eksiksiz doldurulurken daha önceki deneyimlerde belirtilmelidir. Çünkü bu işte yapılacak hatanın maddi anlamda zararı büyük olabilmektedir.İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 2 Yorum Var)
  1. Eda dedi ki:

    Ek gelirim olsun istiyorum malatya da oturuyorum böyle temiz güzel işler var ise dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Zeynep Sevde-Asuman dedi ki:

    İstanbul Beylikdüzü’nde ikamet ediyoruz. Üniversite öğrencisiyiz. Tespih dizme işi yapmak istiyoruz.

BİR YORUM YAZ