Ek Gelir Elde Etmek Çok Kolay
Evde Kurutulmuş Meyve Paketleme İşi veren Firmalar
Yazar: - 31 Ağustos 2019
616
11
Evde Kurutulmuş Meyve Paketleme İşi veren Firmalar

Evde Kurutulmuş Meyve Paketleme Ek İşi

Evde kurutulmuş meyve paketleme ek işi günümüzde oldukça yaygın bir şekilde yapılan ek iş fırsatları arasında yer almaktadır. Bunun ana sebebi ülkemizde kurutulmuş meyve çeşidinin artması ve buna paralel olarak tüketiminin de artmasıdır. Özelikle uzmanların güneşte kurutulmuş meyvelerin oldukça sağlıklı olduğunu açıklamaları ile birlikte talep daha da artmıştır.

Bu ek iş imkânı ile başta ev hanımları ve üniversite öğrencileri olmak üzere evde yeteri kadar boş zamanı olan kişilerin aile bütçelerine ciddi anlamda hem de kendilerini çok kasmadan destek sağlama şansları ortaya çıkmıştır. Ülkemizde bu ek iş imkânları ülke ekonomisine oldukça büyük bir canlılık getirmiş ve birçok aileye destek olunmuş durumdadır.

Evde Kurutulmuş Meyve Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde kurutulmuş meyve paketleme ek işi boş zaman ve özen gerektiren bir iş çeşididir. Çok fazla özel yetenek ve tecrübe gerektirmemesi internet ortamında bu ek iş çeşidine olan ilginin oldukça fazla olmasına neden olmaktadır. Ülkemizde kurutulmuş meyvelere olan talebin artması ve her geçen gün bu ürünlerin tüketimini yükselmesi sonucu bu ek iş çeşidi yılın her ayı aktif olarak yapılabilen ve devamlılığı olan bir ek iş çeşididir.

Firmamlar evde kurutulmuş meyve paketleme için gerekli kurutulmuş meyve çeşitlerini, ambalajlarını ve sorunsuz bir paketleme için gerekli olan donanımları bu ek işi üstlenen kişilere yollamaktadırlar. Burada esas önemli olan her pakette istenilen gramajda ve çeşitte kurutulmuş meyveleri koymak ve hava almayacak şekilde ambalajlamaktır. Firmalar için istenilen nitelikte paketlenmiş ve zamanında teslim edilmiş ürünler işin devamlılığı konusunda önemli bir referans sağlamaktadır.

Evde Kurutulmuş Meyve Paketleme Ek İşi Kazancı

Evde kurutulmuş meyve paketleme ek işi kazancı kilogram başına hesaplanmaktadır. Evde kurutulmuş meyve paketleme ek işi kazancı ise aylık ortalama 1250 TL gibi bir miktardır. Paketlenen kuru meyve kilogramı ne kadar çok artarsa gelirde artacaktır.

Evde Kurutulmuş Meyve Paketleme Ek İşi Başvuruları

Evde kurutulmuş meyve paketleme ek iş başvuruları firmaların yayınladıkları günlük iş ilanları içeriğinde bulunan ve çeşitli internet sitelerinde yer alan başvuru formlarının doldurulması ile yapılmaktadır. Yapılan başvurularda olumlu geri dönüşler çok kısa sürede yapılmaktadır.ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 11 Yorum Var)
 1. kubra dedi ki:

  istanbulda kalyorum bu isi yapmak istiyorum

 2. Hülya Karakuş dedi ki:

  İstanbul

 3. Gönül Yazar dedi ki:

  Kuşadasında yaşıyorum iş verirmisiniz acaba

 4. esma dedi ki:

  Merhabalar esenyurta ikamet ediyorum ben evde çalışarak anneme destek olmak istiyorum bayadir da bu alanda iş aradim konu ile alakali yardımcı olmanizi rica ediyorum iyi günler 0535 548 54 75

 5. Nida dedi ki:

  Ankara da yaşıyorum ise ihtiyacım var

 6. melek dedi ki:

  merhabalar,istanbul pendikte ikamet ediyorum.acil işe ihtiyacım var.yardımcı olmanızı rica ediyorum.

 7. Elif Karaoğlu dedi ki:

  Merhabalar. öğrenciyim. Az dersim ve fazlaca zamanım var. El becerisi pakaetleme ve benzeri işlere yatkınım. titiz ve özenerek işleri halledebilirim. Evde çalışabileceğim ve çalıştığım kadar para kazanabileceğim bu tarz işlere ihtiyacım var.
  Günde en az 6 7 saat çalışabilirim
  aydın/söke

 8. Hatice dedi ki:

  Merhaba.ben evde iş yapmak ıstiyorum bir sürü zamanım var bu işi yapmak için el becerimde de var daha önce böyle işte yaptım bana dönüş yaparsanız sevinirim

 9. Damla nur dedi ki:

  Merhaba aydos da oturuyorum ise ihtiyacim zamanim var donus yapmanizi bekliyorum. +905355419527 aktif num.

 10. Aliye gül dedi ki:

  İyi günler uç çocuk annesiyim işe ihtiyaç ım var dönüş yaparsanız sevinirim erzincan merkez

 11. Saniye dedi ki:

  Yenibosnada oturuyorum evde yapabilecegim iş ne olursa yapabilirim iş deneyimlerim var

BİR YORUM YAZ