Evde Kalem ve Silgi Paketleme İşi Yapma | 800 TL

51
1388
Evde Kalem ve Silgi Paketleme İşi Yapma | 800 TL
Evde Kalem ve Silgi Paketleme İşi Yapma

Bir çok insan evde ek gelir elde etmek istiyor. Evine ek gelir getirmek, evin durumuna yardımcı olmak istiyor. Peki en kolay işlerden biri olan evde kalem ve silgi paketleme gibi bir iş sayesinde ayda en azından 750 TL – 800 TL kazanacağınızı söylesek?

Pilot Kalem ve Dolma Kalem Paketleme Montaj

Bu kalemler genellikle fabrika ortamların da otomasyon cihazlarından çıktığı için montajı insan zahmeti gerektirmektedir. Fabrika da aynı anda çalışan binlerce makine olduğunu varsayarsak her kalem tipi için eleman tutmak o fabrika sahibini de o fabrikayı da batırır. Bu yüzden çözüm üretebilmek amacı ile işverenler kendi fabrikalarında ürettikleri demonte halinde ki kalem, silgi vb kırtasiye ürünlerini katı bir şekilde kartonlara koyarak bu işleri isteyen ek gelir arayan kadınlara yöneltmektedir.

Evde ayrıca karton paketleme işi ile 2500 TL kazanabileceğinizi anlattığımız diye bir ek gelir yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. >> ” Evde Paketleme İşi İle 2500 TL ” . Bu konuda da bahsi geçen karton paketleme ile silgi, kalem paketleme çok farklıdır. Orada yer alan karton paketleme işi hem zor, hem zahmetli hemde çok yer kapladığı için bir çok kadın için zor gelebiliyor.

Fakat silgi, kalem vb kırtasiye ürünleri daha küçük çapta olduklarından dolayı çok ilgi görmektedir. Üstelik küçük, zahmetsiz ve çok kazandırdığı için çok daha fazla rağbet görmektedir. Örnek vermek gerekirse, kalemin 2 aşaması vardır üst ve alt şeklinde. Alt kısımdan uç ve yayını soktuğunuz da üst kısımda sadece silgi ve silgi kapağı kalmaktadır. Onları da taktıktan sonra iki parçayı birleştiriyorsunuz ve bu şekilde bir kalem montajı gerçekleşmiş oluyor. Bu sayede 1 kalemi sağlam bir şekilde montajını hallediyorsunuz. 1 Kalem montajı başına 0.04 kuruş verdiklerini varsayalım, ve 1 kalemi de ortalama 45-50 saniyede taktığınızı varsayalım.

50 saniye 1 kalem için yapılıyorken, 6 saat de 700 tane kalem demektir. 700 kalem günlük. 700 kalem de bir ayda 21 bin kalem montajı demektir. Tanesi 0.04 kuruştan toplam da 840 TL yapar. Böylece eviniz için en iyi ek geliri sağlayabilirsiniz. Üstelik süreklilik ve uzun süreli bu işi yaptığınız vakit, 0.01 kuruş bile zam geldiğin de 840 yerine 1050 TL kazanıyorsunuz. 1 kuruş belki çok düşük gibi gelebilir fakat bütününe baktığınız da toplam da 210 TL kazanıyorsunuz.

51 Yorumlar

  1. Oncelikle meraba. Ankara. Etimesgutta ikamet etmekteyim. Evde paketleme isi aramaktayim kalem silgi kina bebk sekeri gibi. Instengramdan yaziyi gorup. Sitenizi ziyaret ettim. Evde. Yeteri kdar vaktim var. Bu is yapmak icin tabi uygun gorurseniz E postadan donus yaparsaniz sevinirim iyi gunler

  2. evde bu işi yapmak istiyorum. kalem ehliyim diyebilirim çünkü boş zamnlarda içlerini açar bakarım ne var ne yok diye. o yüzden bu iş tam bana göre . şimdiden teşekkürler .düzce/merkez

  3. Balikesir / burhaniye ilcesinde oturuyorum 20 yaşındayım annem ablam ve ben ekip olarak bu işi yapabiliriz elimizden her iş gelir hediyelik eşya magnet kapı susu vb. Gibi süslemeler yaptik daha önce geri donusunuzu bekliyorum.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi yazın.