Ek Gelir Elde Etmek Çok Kolay
Evde Abaküs Montajı İşi Yaparak 900 TL Kazanmak
Yazar: - 30 Temmuz 2018
61
3
Evde Abaküs Montajı İşi Yaparak 900 TL Kazanmak

Evde Abaküs Montajı İşi Yaparak Kazanç Sağlama

Evde yapılan ek iş fırsatları içerisinde kimi işler özel yetenek gerektirirken kimi işler ise çok fazla yetenek gerektirmeyen işler arasında yer almaktadır. Bu sayede herkese göre uygun nitelikte ve özellikte ek iş fırsatları bulmak mümkün hale gelmektedir. Bu ek iş fırsatları özellikle iş imkânlarının kısıştı olmadığı ve yetersiz olduğu yerlerde oldukça popüler durumdadır. Günümüz ekonomik şartları düşünüldüğünde neredeyse bir askeri ücret kadar gelir elde etme şansı bulunmaktadır. Bu işler içerisinde evde abaküs montajı işi dikkat ve özen gerektiren bir iş kolu durumundadır.

Evde Abaküs Montajı Ek İşi Nasıl Yapılır?

Evde abaküs montajı ek işi genel itibari ile kolay sayılabilecek ek iş imkanları arasında olduğundan dolayı bu işi yapmak için oldukça fazla başvuru olmaktadır. Geçmişte okula yeni başlayan öğrenciler için oldukça önemli olan bu abaküsler günümüzde görsel ve işlevsel anlamda kendini yenileyerek hala eğitim hayatımızda aktif olarak kullanılmaktadır. Bu ek işi sunan şirketler bu işi özellikle okul açılış dönemlerinde sıklıkla talep etmektedir.

Evde abaküs montajı ek işi için gerekli olan abaküs malzemeleri, ambalajlar ve diğer donanımlar firma yetkilileri tarafından işi üstlenen kişilere ulaştırılmaktadır. Burada sizden istenen abaküs boncuklarını ve abaküsün mekanizmasını istenilen renk ve tararsım ile bir araya getirerek paketlemektir. İşletmeler için nitelikli ev sorunsuz montaj kadar zamanında teslimatta oldukça önemlidir.

Evde Abaküs Montajı Ek İşi Kazancı

Evde abaküs montajı ek işi ücretlendirilmesi montajı yapılan abaküs başına belirlenmektedir. Evden abaküs montajı ek işi kazacı ise aylık ortalama 900 TL civarında bir meblağdır. Kişi daha fazla kazanç elde etmek isterse alacağı siparişi arttırarak bu aylık kazancıda daha yukarı çıkarabilmektedir.

Evde Abaküs Montajı Ek İşi Başvuruları

Evde abaküs montajı ek işi başvuruları internet üzerinden gerçekleşmektedir. Bu ek işi sunan firmalar internet üzerinden ilanlar hazırlamakta ve ilanın altında ek olarak başvuru formu koymaktadırlar. Başvurular bu formun eksiksiz yapılarak e-mail yolu ile iletilmesi ile gerçekleşmektedir. Başvuruları uygun olan adaylarla iletişime geçilerek detaylar konuşulmaktadır.İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 3 Yorum Var)
  1. Şadiye dedi ki:

    Evimde paketleme isi yapmak istiyorum lütfen dönüş sağlayın 05427974991

  2. Hülya Karakuş dedi ki:

    İstanbul

  3. CENK PATAT dedi ki:

    KEÇİÖREN İLÇESİNDE OTURMAKTAYIM EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM ARACIMLA AIP TESLİM ETME İMKANIM BULUNMAKTADIR.

BİR YORUM YAZ