Ek Gelir Elde Etmek Çok Kolay
Esenyurt Evde Ek İş Fırsatları
Yazar: - 28 Şubat 2018
646
11
Esenyurt Evde Ek İş Fırsatları

İstanbul ilimizin en büyük nufüsa sahip ili olan Esenyurt için evde ek iş fırsatlarını sizlere sıralayacağız, burada kullanılacak tüm iş fikirleri sizlere yol haritası oluşturabilmek adına yapılıyor. Eğer işverenler ilan verdikleri takdir de sizlere de ulaşmasını istiyorsanız bize yorum bölümünden il, ilçe ve mail adresi gibi bilginizi yazın lütfen.

Kadın Çorabı Paketleme İşi

En iyi ek gelir fırsatlarından biri şüphesiz budur. Kadın çorabı derken aslında çok büyük bir yelpazeden bahsettiğimizin altını çizmek istiyoruz. Zira kadın çorabı sadece normal çoraplar değil, bir çok farklı türden çorapları da bünyesinde barındırıyor. Bunlara en büyük örnekler ; kilotlu çorap vs. Sizler de evde kadın çorapı paketleyerek sizden istenilen işi yapabilir ve ek iş sağlayabilirsiniz.

Gırgır Montajı Yapma İşi

Gırgır eskiden çok fazla kullanılırdı, evimiz de elektrikli süpürgeler daha yer almazken o emektar gırgırla koca salonu temizlediğiniz zamanları hatırlıyor musunuz? Maalesef hala o durum çoğu yer de geçerli. Hatta çoğu ülkede. Öyle ki işverenler ihracat olarak da gırgırı üst seviyede tutmaktadır. Buna bağlı olarak çevresinde ki insanlara gırgır montajı işi vererek onlara ek gelir sağlama konusunda da bir çok adım atmışlardır. Sizlerde evde gırgır montajı yapabilir ve gelirinizi arttırabilirsiniz.

Kolye Paketleme İşi

Aksesuarlar, günümüze çok eski tarihlerden beri gelmiştir. Bunlar yakut, zümrüt, elmas, altın gibi bir çok değerli maddeden yapılan insanoğlunun sürekli ihtiyaç duyduğu farklı bir eşyadır. Takdir edersiniz ki kolye de bunların içinden en yaygın olanlarından biri şüphesiz. Eviniz de farklı farklı boncuk ve işlemlerden oluşan yapıları paketleyerek ilgili iş verenlerin sizden istenilen adet de paketleme işini yapmış olursunuz.

Küpe Yapma İşi

Yukarı da kolyeden bahsettik, en önemli olanlarından bir diğeri ise kolye. Özellikle kadınların çok fazla kullandığı küpe aksesuarı yenilenen jenerasyon ile birlikte artık erkeklerinde kulaklarından düşmez oldu. Hatta öyle ki bir çok moda haftalarında, çeşitli dergilerde, dizilerde, filmlerde kısacası hayatımızın her yerinde erkeklerin de küpe taktığını görüyor ve buna şahit oluyoruz. Bu yüzden evde kolye paketleme işinin yanı sıra küpe paketleme veya küpe montajı işi de size tatmin edici rakamlar sunacaktır şüphesiz. Bu işverenlerin en çok sevdiği işlerden biridir, çünkü fabrikasyon çıkışlı demonte aksesurlar mutlaka monte edilip satılmalıdır, burada da devreye siz değerli ev hanımları giriyor.

Evde Kavanozda Salça Yapma İşi

Kış geldiğin de o soğuk algınlıklarının bize uğramaması için türlü türlü şeyler yaparız. C vitaminleri bütün meyvelerden alınır, sıkı giyinilir, evde kombiler açılır tam tamına kışa hazırız deriz, e peki kavanozda ki o şifalı fasulye, salça gibi yiyecekler? Onlar olmadan olmaz. Eski Türk kültüründen beri, doğu kültüründen beri süregelen kavanozda ki sebze veya benzeri işler bizler için en güzel besin kaynağı olmuştur. Ve artık yeni yıllar da bir çok işveren de evde kavanoz salça işine sıcak bakmaktadır. Bu işi de göz ardı etmeyip etrafınıza sorup soruşturmanız da yarar var. Bizlere yorum bölümünden mutlaka il, ilçe ve mail adreslerinizi yazın bizlere gelen ek iş fırsatlarını direkt olarak sizlere ulaştırabilmemizin tek yolu bu.

Arama terimleri : esenyurt evde ek gelir, esenyurt evde ek iş, esenyurt evde yapılacak işler.ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 11 Yorum Var)
 1. İrem dedi ki:

  Bu işi yapabilirim İstanbuldan ..

 2. Pınar dedi ki:

  Adanada yaşıyorum her türlü el işi yapabilirim paketleme boncuk işleme tüm ek is

 3. Yusuf dedi ki:

  Mrb esenyurt fatih mahllesindeyim tum gun evde bu iskerden birini yapabilirim iletisime geciniz lutfen

 4. olcay dedi ki:

  Bende evde paketleme işi yaparim

 5. olcay dedi ki:

  Paketleme işi evde yapabilirim en yakın zaman bilgi verirseniz sevinirim

 6. Butak dedi ki:

  Boş vaktimi değerlendirmek istiyorum. 30 yaşındayım memurum

 7. Ecem dedi ki:

  Çok ihtiyacım var küçük bebeğim var bakıcak kimsem yok.mecbur evde paketleme işi yapmak zorundayım bez almak için yavruma İstanbul esenyurtta oturuyorum paketleme işlerini yaparım

 8. Emine dedi ki:

  İstanbul esenyurtta oturuyorum iş yapmak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim

 9. Gökhan dedi ki:

  Sabah akşama kadar çalışabiliriz

 10. Dilek Aktaş dedi ki:

  Esenyurt Balıkyolu mahallesinde oturuyorum. 20 yaşındayım. Üniversite masraflarımı karşılamak için bu işe çok ihtiyavım var lütfen geri dönüş yapın.

 11. Kardelen Aktaş dedi ki:

  Esenyurt’ta ikamet ediyoruz. 5 kişiyiz. İşe ihtiyacımız var. Lütfen geri dönü yapın.

BİR YORUM YAZ